Új hozzászólás Aktív témák

  • magyaratesz

    csendes tag

    Sziasztok,

    Fizetésemelést szeretnék kérni, ehhez kérem a segítségeteket.

    Jelenleg 267 Nettó (410 Br) + évi 200 Br. Cafetéria keretért csinálom ezt a munkát Budapesten (nincsen mobil, bérlet, autó egyéb juttatás):

    - Német multinál programozási + villamosmérnöki ismereteket megkívánó munka, mérnök infó végzettséggel,
    - Számítógép vezérelt, autóelektronika tesztelő programot fejlesztek, amihez a cég saját alkalmazását használom, nehéz elsajátítani,
    - Naponta többszöri német és angol meetingjeink vannak, ehhez német középfokú nyelvvizsgám van, angol autodidakta módon, de tárgyalóképesen mindkettő,
    - Elektronikai műszereket kell használnom a vezérlőegységek működésének teszteléséhez, a teszteléshez egyszerű segéd elektronikákat építek,
    - Nyolc órás meló, sokszor 11-et vagyok bent, de ez mellékes, lecsúsztatható,
    - 30 évesen csinálom, kifejezetten ezt a melót 1 éve, előtte 10 évig szintén IT + Elektronikai cégnél voltam.

    Szerintetek mi a reális bérigény? Vidékről mentem fel hozzájuk, szerintem a nagy lelkesedésben jócskán alálőttem a reális bérnek.

    Köszi :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák