Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WilliamGhost

    tag

    válasz TiceRex #1547 üzenetére

    Igen, apró lépésekkel haladunk, de nagy változás az utóbbi időben s/nem volt. :)

    There is no cloud, just other people's computers!

  • ElFeo

    tag

    válasz TiceRex #1547 üzenetére

    Üdv,

    teljes megelégedéssel használok egy Google Pixel telefont. Bár nem mai darab, de kellően fürge, jó a kamera és már eléggé viseltes de bírja a gyűrődést.
    Mégis úgy érzem, hogy az élet minden területét behálózó google ököszisztéma kezd kissé frusztrálni. Régebben hosszú ideig jól elvoltam a BlackBerry-vel, amíg Chan úr el nem bénázta a bb os-hoz fűződő reményeimet és vissza nem kellet térnem az androidhoz. Szóval mostanra szeretnék függetlenedni, ammenyire lehet. Bár nem vagyok programozó, így mondjuk nem böngészem a forráskódokat-mondjuk a sailfish-ét sem, mivel nem értek hozzá. Tehát ez inkább bizalmi kérdés a részemről. Levelezésnél kezdek áttérni a Tutanotára, és inkább fizetek évi pár dollárt, de nem olvasgatják a levelezésem. Jegyzetekehez ott a Turtl, chetre a Jami. Telefonos oprendszernél többel is próbálkoztam. Az UBports tetszik, de még a hívószámkijelzést sem tudtam beállítani. Most beszereztem egy Xperia X telót, és a sailfisht próbálgatom, egyébként még Nokia N9 telóm is volt, szóval régóta figyelem a dolgok alakulását. Nem fő telefonként használom, de eddig elégedett vagyok vele. Az ujjlenyomat olvasó elég gyengén muzsikál, a kamera, amire nekem kell elmegy. Az akkuidő jobb, mint droidon, a levelező oké. No és akkor elértünk minden "új" oprendeszer Achilles sarkához, az app kínálat. Nyílván van néhány app, amit megszoktam droidon és lehet őket pótolni mással. De banki appoknak nem igazán van alternatívája és azokat napi szinten használom, ahogy a mobil fieztést is. A droid emuláció a sailfishen nekem nem nagyon vált be, akad, fagy, melegszik a telefon. Kiváncsi vagyok Nektek mik a konkrét tapasztalataitok. :R

Új hozzászólás Aktív témák