Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • albiosz

    őstag

    válasz DiVaD #10511 üzenetére

    Helló!

    Nálam is hasonló a helyzet, én is 25.-be lépek lassan. Eddig egyszerűen nem volt rá szükségem. Csodálkozik is mindenki, hogy csak most kezdtem el, 17-18 évesek voltak javarészt a tanfolyamon.

    Én ugyan vidéken tanulok, Pestről a Csigavérről hallottam jókat, úgy tudom talán az a legnagyobb, biztos van a környékeden. Viszont ha mást ajánlanak úgy, hogy oktatót is dicsérik, akkor érdemes azt választani, mert különben lutri nagyon.

    KRESZ-re szerintem érdemes elmenni, nekünk 2-3 hét volt, heti 2-3 alkalom. Általában munka utáni időpont. Mentőautó vezető csóka tartotta, tehát benne volt a témában, nagyon jól és logikusan magyarázott. Ez után fusd át egyszer a tankönyvet, és szerezd meg gépre a tesztprogramot (úgy hallottam :) különböző torrentoldalakon fent van) és gyakorolj, amikor van időd. Nem vészes, simán megcsinálható.

    Nekem ma volt az első vezetés, egy nagy betonplaccon gyakoroltunk, utána kicsit a forgalomban. Nagyon bénának éreztem magam, nem sűrűn vezettem eddig. Remélem belejövök majd, kuplungot nem igazán éreztem ma.

    Sok sikert!

    [ Szerkesztve ]

  • marakuja

    csendes tag

    válasz DiVaD #10511 üzenetére

    Szia!
    Esetleg emlékszel ki volt a tanárod a forgalmi oktatáson? Kellene választanom tanárt, de semmi információm kik vannak vagy hogy milyenek. Persze az autós iskola vezetője azt mondja, hogy majd ajánlanak, ha bemegyek. Szeretnék valaki értelmeset és rendeset. Az autós iskolavezetője szerintem egy "fura nő" és nem is ismer minket, majd pofára eldönti kit ajánl nekem. Vannak kétségeim....

    Illetve, ha valakinek van véleménye az Atilos Autósiskoláról (más néven Horus) az ne tartsa magában!

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    :)

Új hozzászólás Aktív témák