Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomi0703

    őstag

    válasz harry #10241 üzenetére

    szempontok? en atvizsgaltam es annyit kellett mondanom h: mindent rendben talaltam, rendszamtabla helyen van, tisztan lathato. majd kezfek jo. mikor kicsit megmozditottam a kocsit raleptem a fekre akkor meg azt, h fek jo. :D

  • mephi666

    nagyúr

    válasz harry #10241 üzenetére

    mi múltkor beszéltük át a vizsga előtti ellenőrzést: távolsági/ködfényszóró felkapcs, elakadásjelző szintén... aztán körbejárni a kocsit: kereketet, rendszámtáblát ellenőrizni, lámpákat megnézni... kormány holtjátékát "mérni"... majd megkérni valakit, hogy a féket nyomja le... (féklámpa teszt) aztán bentről az irányjelzőket ellenőrizni... ezután fék holtjáték és kézifék ellenőrzés... induláskor pedig először fékteszt: gurulni kb fél métert és kipróbálni... ha minden rendben, akkor jelezni a vizsgaelnöknek :K

    nekem ma+holnap vezetés, jövő héten szintén kb 2 alkalom, aztán hétfőn az utolsó gyakorlás és kedden forgalmi :B ma jönnek intenzíven az egyenrangú kereszteződések meg kis autópálya van... átvettük lényegében az egész anyagot (szép lépésben haladtunk, mindig 1-1 témakörre ráfeküdve, hogy jól belémrögzüljön minden) ...kicsit parázok a forgalmitól, mert még minden nap simán van olyan bakim, ami miatt kampó lenne (mondjuk egyik sem durva veszélyhelyzet)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • DeNOx

    tag

    válasz harry #10241 üzenetére

    Akkor már haladsz vele szépen. :) Nekem egyébként nem kérdezett semmit az ellenőrzéssel kapcsolatban szinte, átnéztem, beültem a kocsiba, kérdezte hogy mindent rendben találtam-e, mondtam hogy igen és akkor elkezdte mondani a vizsgaútvonallal kapcsolatos dolgokat. Aztán mikor elindultunk egy kicsit hagytam gurulni a kocsit majd lefékeztem óvatosan, mondtam, hogy a fék is jó és elkezdtem a vizsgát. :) Az biztos, hogy nem kínlódnám végig még 1x vizsgavezetéssel az egészet... Sok dolog van amin azóta változtattam a vezetési stílusommal kapcsolatban például azt, hogy városban általában mindig a váltón van a kezem, meg lazán kigurulok üresbe stop táblákig vagy ha látom, hogy már pirosra vált éppen a lámpa, így a motor fordulatszáma is leesik alapjáratra ezért nem eszik annyit mintha sebességbe hagynánk. Majd meglátod miután meglesz a jogsid nem lesz minden szabály szentírás :))

Új hozzászólás Aktív témák