Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz lajo #4974 üzenetére

    mindenki el tudja dönteni, hogy mit csinál
    Mondjuk nekem most 26 évesen ~8,5 éves "B" jogsival (igen, még 18 éves korom előtt levizsgáztam:DDD), nagyjából tökmindegy, hogy ki, hogyan dönt, csak nem akartam, hogy féligazságok maradjanak meg a fejekben, elvégre lehet, hogy valaki épp most csinálja a jogsit, és még nincs 18: nehogy ebből legyen gondja; de természetesen azt se gondolja, hogy legelőször csak 2 év múlva mehet külföldre, amikor már nem kezdő a jogsi, mivel ilyen korlátozás nincs.:R Ha biztosra akar valaki menni, akkor legkorábban 18 évesen vezet először külföldön.;) (Amúgy most csütörtökön KRESZ vizsgázom "A"-ra, be kéne már fejezni a könyv olvasását, még ha a tesztek rendszerint elég jól mennek annélkül is.:B) L.T: mondjuk ez a linked egy kicsit félrevezetően fogalmaz, mert az nem igaz, hogy "csak belföldön történő járművezetésre jogosít", hiszen pl. ha kimész az USÁ-ba, stb. Amúgy meg 2006-os.:DDD Szerk: ezt arra értem, hogy 3 év jogi körökben nagy idő lehet. (De legalábbis az apróbetűs részben eléggé mossák kezüket.:D)

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák