Új hozzászólás Aktív témák

  • Rommel6600

    őstag

    válasz Kephamos #311 üzenetére

    ÁTMENTEM!!!

    Nem volt gáz, jó vizsgáztatót fogtam ki, nem szívatott, rá is ért, nem kellett 5perc alatt eldarálni a dolgot. Meg is mondta csak akkor vág meg ha ''meghal'' a sérült.
    4 emberből én kerültem sorra utoljára (hát persze hogy a tanfolyamon is, meg itt is rajtam mutogatták a dolgokat, kötögettek stb :W ), meg az első kettőt majdnem megvágta mert annyira bénák voltak... De a lényeg hogy míg az első kettő legalább 15-15 percig tökölt, szenvedett (egyszerűen leblokkoltak, sajnáltam is őket), addig a mi párunk jól teljesített, kötnöm semmit nem kellett mert kiderült már korában, hogy azokkal ellentétben akik csinálták én tudtam volna :) Kicsit mérges is volt rám mert már sokat súgtam is, aztán már meg is jegyezte h ne súgjak mert felesleges ugysem vágja azt a kötést az illető. Lényeg egyszerű vénás fejsérültet vénás nyomókötéssel/spakakötéssel [kép] ellátam, meg egy sokkost is, persze csak szóban és ez kb 3 perc volt, és már örülhettem is. Pedig hogy be voltam rosálva az elején mert egy tételt sem néztem át (mi több meg sem voltak a tételek, sőt egyáltalán nem láttam tételt :) ) de aztán igaza lett az oktatónak h a leadott anyag tudása bőven elég nem kell tételekkel marhulni, menni fog. Na meg az is segített h míg a többiek vizsgáztak megnyugodtam, mert látszódott h rendes a vizsgáztató, még sokszor könnyített, próbált segíteni is a maga módján.

    Szóval mindenkinek jó vizsgáztatót, és sok szerencsét kívánok! De tudjátok is a lényeget mert az kell, jószándék nem elég, tételeket meg felejtsétek el :B

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák