Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiga667

    addikt

    válasz bobsys #1817 üzenetére

    Hát, először vicces kis félórás beszélgetés a kedves pszichológusbácsival. Alig akarta elhinni hogy 22 éves egyetemistaként még sose drogoztam... :DDD
    Illetve ronda és bicskanyitogatóan ellenszenves bácsik&nénik ezeréves fényképei közül kellett kiválasztani a szimpatikusakat és ellenszenveseket.

    Utána fél óra f***vakarás a folyosón ülve (szerintem direkt része a tesztnek hogy sokat kell várni), majd jött 'A' teszt. Szép okos modern műszer, két képernyővel és sok gombbal. (Zöld, piros, kék, sárga, fehér, sötét, világos, meg két pedál, és egy érintőceruza.)

    Első feladat, piros téglalapokat mutogatnak, van négyféle ami jó, meg ezeregyféle ami nem. Ha jót látsz akkor világos gomb, ha rosszat akkor sötét, mindezt időre, kb. 15 percig folyamatosan. Mire vége lett mindenhol piros téglalapokat láttam...

    Másodiknak előkerült az érintőceruza, a felső nagy monitoron girbegurba vonalakat mutogattak, és időre meg kellett találni hogy melyik vonalnak mi van a végén, majd az alsó monitort böködve a célszerszámmal mindezt a gép tudtára adni, pl. 1A, 2C, 3G, 4E, 5B... Képenként 8 vonal, 40 másodperc idő (természetesen a tapicerka véletlenül se reagál elsőre, volt hogy háromszor kellett bökdösnöm a megoldásra), és kb. fél kilométer gordiuszi csomót megszégyenítő vonal. Itt már kezdtem sokkot kapni.
    Azt hiszem ennek a feladatcsoportnak a részeként volt még memóriateszt, látsz egy képet fél másodpercig, utána kapsz róla 3 kérdést, 3-3 válaszlehetőséggel.

    Aztán jött az igazi cumi, színes izék villognak a képernyőn, meg néha mély vagy magas hangot hallasz a fülesben, és le kell nyomnod a megfelelő gombot vagy pedált, szintén időre. Első körben egész laza, viszonylag lassan követik egymást. Aztán bedurvul és úgy villog az arcodba a képernyő hogy ha TFT lett volna még utánhúzást is láttam volna rajta. :Y

    A következő program egy könnyed kis videózás, furikázol a vásorban kocsival, néha előjönnek bizonyos jelek (kék+sárga négyzet és rombusz) a képernyőn, a kék rombusznál satufék. Ez laza volt.

    Aztán felkerült a sportkormány, és jött a kis fehér pont útontartása, szintén három résszel. Először te adod a gázt, utána viszont a gép, és hát nem kicsit tolta neki, az út meg pofátlanul kanyargós. Ráadásul nem is úgy megy a dolog mint valami rendes szimulátorban, hanem inkább a régi orosz kvarcjátékokat idézően, felülnézetből, és nem te haladsz hanem az út száguld el alattad hátrafelé. Na itt kezdte végképp ledobni az agyam az ékszíjat...

    Ezután még egy könnyed kis személyiségteszt (Szeretsz 120-nál gyorsabban menni a pályán? Szerinted csak egy jól gyorsuló autóval élvezet a vezetés? Meg szoktad szegni a sebességkorlátozásokat? És egyéb hasonlóan mulatságos kérdések... :DDD ), és vége. Elvileg ha valamelyik részfeladatot elszúrod akkor abból mehetsz még egy kört, de szerencsére minden jó lett elsőre, meg is dícsért az asszisztensnéni hogy milyen ügyes voltam. :B

    Röviden ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák