Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    Helló!

    Segítség / Vélemény kellene. Én új vagyok ebben a Java-ban, bár van C#/.NET tapasztalat, tudásom.
    A koncepció: lenne 2 java-s projekt:
    - A projekt
    - B projekt, ami egy JavaFX-es projekt, és ennek kellene használnia az A projektben lévő osztályok metódusait. Egyfajta API hívások zajlanak.

    C#-ban ez nem nehéz, mert ott ugye van 2 solution és referencia alapján behúznám B-t tartalmazó solution-hez az A projektet.

    No de Java-nál ez hogyan műkődne? (Én olvastam, hogy JAR import fájl, de ezt nem látom át.)

    Én az A és B-nek is külön git report tartanék fel, mert A projekt a motor / engine, B projekt, az asztalis GUI alkalmazás ami hívogatja az A osztályok metódusait, illetve valószínűleg a jövőben lesz egy C projekt, ami ugyanugy az A-t használja fel, csak az nem asztali GUI, hanem egy webes alkalmazás lenne.
    Plusz, akkor már lehetne kísérletezni a Continous Integration-nel is.

    Ha esetleg erről kaphatnék egy step-by-step tutorialt, vagy hogyan kell rákeresni a neten.
    Azt tudom, hogy van Java-ban a maven vagy gradle (utóbbira szavazok).

    C#-nál egy saját nuget szervert hoztak létre a többiek, és oda voltak mindig feltöltve a legújabb verziók a projektekről, így a másik projektnél mindig a legfrissebb verzió jelent meg build során.
    Itt is valami ilyesmit kellene összehozni a Java-ban? (valami belső package kezelőt?)

    Egy Java csapatba átdobott (egyetemen használta utoljára Java-t) fejlesztő kér segítséget :R

    Van ilyen lehetőség is. De ez azért nem tetszik, mert a többi "kezdő" fejlesztő, más folder alatt dolgozhatnak (más útvonal)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák