Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70339072

    törölt tag

    válasz akoska07 #9035 üzenetére

    Nem 55 éves vagyok hanem 45.
    Az élet tapasztalatomat elolvashatja aki akarja a honlapomon www.stewen.hu

    Elhiszem hogy kicsit kellemetlen ha az ember arról kezd beszélni amiről mások pl hallgatnak de ez is az igazság része ahogyan az abszolút igazság az ha az ember egy dolognak a jó és a rossz oldalát egyaránt ismeri.

    Ne akarj engem a netikettre tanítani mert szükségtelen, tisztában vagyok a troll fogalmával is mert jó magam is moderálok igaz csak az Iworld-ön és ott javarészt gyerekekre vigyázunk csak de a troll-ok azért nem egy gyakori jelenségek, és nem ezt teszik amit én is.

    A liquid pro téma messze nincs lezárva sokan tisztában sincsenek pl vele mennyire is "fémalapú" és bizony mint olyan a mag közelébe vinni talán messze nem bölcs dolog, és gyanítom a mérnökök akik kitalálták nem erre tervezték hogy a magot buherálják vele hanem a processzor sapkáját csak!, gondolom.

    A Másik aszem kicsit nagyobb okom van itt lenni mint neked mert nekem olyan tapasztalatom is van ami remélhetőleg neked sosem lesz és ettől óva intem itt a többieket, hiszen a Costa Ricámat sikeresen gallyra vágtam a visszaragaztásos mutatvánnyal aminek az eredménye lett a 60.000 bukás és a Malay mostani 3570K vétele próbaként a kettőt összehasonlítva is a tapasztalatok közzé tételéhez.

    A tuning tapasztalataiban nem vagyok nitró szinten de mi már akkor a 600-as cerkákat huztuk 900-on amikor te még csak kattogós falepkével szaladgáltál. :)

    Úgy hogy "ide" ilyen emberek is járnak mint ÉN nem csak olyanok mint te. akinek 3770K-ja van mert megnyugtatlak nekem is lehetne de nem akarok 2 emulált magot a 4 fizikai mellé ami lassítja a teljesítményt már ha engem kérdeznek, ezért nincs akkora teljesítmény külömbség a 2 processzor között.

    Most a szó a studióé és természetesen a többieké.

    de nincs harag?

Új hozzászólás Aktív témák