Új hozzászólás Aktív témák

  • krx21

    nagyúr

    válasz tom_tol #9000 üzenetére

    Erre a válasz egyáltalán nem mérvadó, mert minden proci más feszültséget kér és ráadásul máshogy is melegszik...
    A lényeg, hogy nekem az egész műtét kerek 84-69=15C-ot hozott mínuszba...
    Volt itt aki 30C-on akarta tartani a prociját, de én csak 80C alatt akartam...Lehet ez is mánia, de nem annyira... Hagytam 4.5Ghz-en mert felette, számomra már túl sokat kér a feszültségből... De még 80C közelében lehetne 4.7-4.9Ghz is...1.35-1.40V-on... De inkább 1.23V-on járatom, mert a hőmérsékleten kívül vannak más határok is... Ha pl: 4.8Ghz lett volna a cél, azt a modding előtt be se mertem volna állítani!

    Stewen1967:
    Léghűtésnél -15C-nak nincs értelme??? Ebben az esetben, mint ahogy több példa is mutatta, egy 50.000Ft-os vízhűtés sem hozta volna ezt az eredményt!
    Egyáltalán nem mindegy milyen pasztával! Nekem csak két fajta létezik: A Liquid Pro és a többi...
    (Pro vs MX4 13C különbség, de többet nem írom le...)
    Vagy olvass más tesztjét is itt a fórumon: SymbianOS

    Félre értés ne essék, nem akarok senkit rábeszélni, a kupak moddingra és a liquid pro-ra sem...
    Megvannak a veszélyei! Mérlegelni kell, hogy ki mit akar! De a hatékonyságát a műveletnek megkérdőjelezni nevetséges! Évek óta nem volt ilyen hatékony hűtési modding a rossz gyári pasztának köszönhetően... Döbbenet különbség van mint víz és léghűtés esetén is!
    (gyengébbeknek: hátráltató tényezők, ha a kupak modding után a gyári hűtést hagyjuk vagy liuid pro helyett szilikon zsírt használunk és ezek kombinációi... ;] )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák