Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amdathlonxp

    aktív tag

    válasz Ybron #486 üzenetére

    Nem csak hogy ezt írta hanem burkoltan azt is hogy én vagyok a hülye hiszen pl az Ikeában is van olyan bútor ami össze van szerelve de külön kell megvásárólni a részeit....(és kb szó szerint ezt írták)
    Nem először vettem kv főzőt de olyan még nem volt hogy vízen és kv kívül mást is kellet volna bele raknom.

    De a másik még durvább szerintem( hogy fizessek kb 3x postát plusz 200 ft a számla használatért mikor ezt Ők írták
    3/7. Nem megengedett olyan tranzakció indítása amelynél a meghirdetett mennyiség nem a valós értékesítésre vonatkozik (pl. a vételár egy adott mennyiségre vonatkozik, de valójában csak nagyobb mennyiségben vásárolható meg) vagy amelyben a vételárat terhelő, egyéb költség kerül feltüntetésre, illetve annak feltüntetés nélküli felszámítása sem engedett (pl. nem valós szállítási költség, a fizetendő jutalék, csomagolási költség). Az eladó a valós szállítási költségen kívül nem számolhat fel semmilyen egyéb költséget.

    Persze ezt elküldtem nekik erre azt mondták hogy de-ezt meg ezt felszámólhatja. Te pl látsz itt olyat hogy de mert én olyat látok hogy semmit nem számolhat fel pluszba.

    Kezdtem úgy érezni hogy én gondolom rosszul mert írnak valamit és vita lezárva,de ha nem az ÁFSZ az írányadó akkor mi xy döt hogy kinek van igaza ..

    Ja és a kv-s nál én nem dumáltam csak amikor törölték a negatívot amit adtam...ami úgye arra szolgál hogy más ne legyen átverve.

    Whatsapp on keresetek légyszi!! +4915175260023

Új hozzászólás Aktív témák