Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz nightzone #1059 üzenetére

    Szia!

    Én adtam már fel úgy hirdetést (régi, törött kijelzős telefont), hogy magába a hirdetés leírásba beleírtam, hogy ha esetleg doboz + tartozékokkal együtt érdekelné a vevőt, akkor ahhoz előre szóljon, mert abban az esetben módosítom a postaköltség árát (nyilván így valamennyivel drágábban) és majd úgy üsse le a hirdetést.

    Valami ilyen formát tudnék elképzelni a te esetedben is, nem tudom ez mennyire lenne neked megfelelő.

    Más:
    Van jelenleg egy olyan vevőm Vaterán, hogy leütötte aug. 4-én az egyik hirdetésemet (azonnal küldtem is neki személyesen e-mailt az utaláshoz szükséges adatokkal) és azóta mintha elveszett volna, választ tőle még nem kaptam.
    Tegnapelőtt küldtem neki emlékeztető gyanánt egy újabb mail-t, hogy érdekli-e még egyáltalán a termék, persze arra sem írt még (egyébként van már neki egy negatívja elérhetetlenség miatt).

    Ha jól tudom, akkor aukció lezárást követően 21 napom van, hogy sikeresnek ítéljem-e a tranzakciót vagy nem, egyéb esetben automatikusan sikeresnek fog minősülni.

    Úgy gondoltam, hogy majd 24-én (ugye még pont 21 napon belül), ha addig sem jön felőle semmi életjel, akkor sikertelennek jelölöm a tranzakciót és küldök neki negatívot az elérhetetlensége miatt.
    Ő vissza tud küldeni ez esetben bármiféle negatívot is?
    Mert akkor az értékelés részt persze elhagyom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák