Új hozzászólás Aktív témák

  • Asassyen1989

    csendes tag

    válasz mirci18 #960 üzenetére

    Príma köszönöm.

    2011 ben vettem egy WD raptort Vaterán. 150 gigás változat. A híretésben és annak címében is szerepel hogy új és 5 év gar van rá.

    Az hogy új, valóban igaz volt rá.
    persze az adás-vátelről csak a vaterás emailek vannak. Az eladó egy bolt volt Dunaújvárosban, ahol lakom.

    Hazavíve a cuccot ellenőriztem a garanciát a WD honlapján, ami azt mondta még az évben lejár.
    Megírtam ezt az eladónak aki nemes egyszerűséggel nem válaszolt
    Bánom de mivel nem volt gond a cuccal ezt elfelejtettem, ennyiben maradt és a vaterás vásárlás kölcsönös pozitívval végződött.

    2 éven belül a cucc megkotlott, természetesen rendeltetés szerű használat mellett.
    A WD gar lejárt bevittem az boltba ahol bevették. Rengeteget ültek rajta, "Próbálták keresni azt nagykert aki tud vele kezdeni valamit". Ebből nem lett semmi.
    Végül a pasi (a bolt bezetője aki eladta a terméket) azt mondta hagyjam meg a banki elérhetőségem elküldi az árát.

    Azóta több alkalommal is jártam a boltban, mindig valami alkalmazottal futottam össze, aki jólneveltem elkérte ugyan ezen adatokat majd nem történt semmi.

    Természetesen átverve érzem magam, hogy a hirdetés nem felelt meg a valóságnak (ha nem lett volna rajta a gar nem vettem volna meg.) és felháborít hogy nem egyszerűséggel hülyének néznek azzal, hogy válaszra sem méltatnak.

    Tudnék-e kezdeni ezzel a helyzettel valamit, azon kívül hogy a boltban borítom rájuk az asztalt?

    Köszönöm a válaszokat illetve bármi kérdés van szívesen válaszolok.

Új hozzászólás Aktív témák