Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz Tibee86 #732 üzenetére

    11 hónapja hol vettél 3-ast? külföldön? én nem mondtam hogy mindenki kivétel nélkül pár hónap alatt szét fogja maratni, de szerintem az ecet inkább salátába való meg vízkövet oldani és ha valaki azzal tisztít akkor abban benne van a lehetőség hogy nem keveset használ, nem mossa le róla alkohollal, vagy esetleg beszivárogtatja az elektronikához ami szintén hálás lesz érte. plusz én nem igazán láttam még hogy egy hét után (napi 1 doboz) vastagon állna a dzsuva pengén. a tövénél igen, ott szépen összegyűlik de onnan amúgy is kapirgálni kell. és igen, én is pengevédőt használok meg egy fém kaparópengét (made in china) és az pont elég. pengét nem is szoktam vele csak a tövénél használom, a pengéről szerintem a gyári kefe (mármint a 2.4-es újabb fajta keféje, a régi fajta dupla átmérőjű bumszli a puha sörtés keféjével az tényleg egy kalap xart ér a pengének) is simán leszedi azt amit le kell. illetve nekem a cap szokott nagyon tele lenni retekkel, abból tudom hogy eltelt megint kb egy hét és ideje pucolni amikor már nehezen jön át rajta a pára. azt meg a kaparóval nagyja kiszedés után forró vízzel átöblítem csap alatt és 3-4 napig pazar, utána meg csak simán jó. a naponta pucolgatást kb két hétig csináltam (egyébként egy pálca a két végével elég volt), aztán meguntam :D de aliról kb harmad áron lehet rendelni a gyári alkoholos pálcát, nem muszáj mindent itt aranyáron megvenni.

Új hozzászólás Aktív témák