Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rollah

    csendes tag

    válasz Zirowe #937 üzenetére

    Én azt írtam, hogy nincs egyik hasonló árú PDA-ban sem 8GB. Nem azt, hogy bővithető-e...
    Mindenesetre egy 8 GB-os SDHC kb. 10 rongytól kezdődik, ami ugyebár drágítja a dolgot. Máris egy mínusz a PDA-nak. :))

    Na ja, egy doc/xml/txt és egy pdf olvasó-szerkesztő program néha jól jönne.

    Én amúgy abba untam bele, hogy egy notebook-ot cipeljek mindig magammal. A PDA-m pedig csak GPS-re volt igazán jó, rövid akkuélettartam, és külön övrerakható tok, vagy táska mélye (a méretei miatt). Szóval, nem annyira praktikus egyik sem, mint a touch.
    Egy hordozható notebook, ami elég kicsi lenne (belefér a fotóstáskámba), fotószerkesztésre/grafikára is használhatnám, méretes vinyója is van, az kb. 170.000 Ft-tól kezdődik. Na, ennyi nem volt kéznél ;), viszont netre minden nap szükségem lenne. Kicsit egyszerűbb zsebrevágnom a Touch-ot (ahol a PDA-m nem fért el - 18mm kontra 8mm :U), és csak előkapni, 1 gombnyomás, és már megy is, míg a notebook-ot kivenni a táskából, bekapcsolni, várni, stb... :)

    Most hétvégén egy hotelben is mennyivel egyszerűbb volt az esti séta előtt kikapni a zsebemből a lobbyban ahelyett, hogy levittem volna egy notebook-ot, bekapcs, helyetkeres a többi notebook-ozó közt :D, majd az 1 perces netezés után visszaslattyogni az emeletre, a hotel túlsó végébe, lerakni a gépet, és elindulni a városba.

    Ja, már varrtam hozzá puha tokot lencsetörlő kendőből (dupla haszon :DD). Persze stílusosan Apple jel ráfújva. :C

  • (Darkwood)

    őstag

    válasz Zirowe #937 üzenetére

    Én azért beleraktam volna még egy bluetooth-t is a Touch-ba! :U

    Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

Új hozzászólás Aktív témák