Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rumos14

    nagyúr

    válasz illu #1 üzenetére

    a Touch se nem pda, se nem gps. mehet a multimédia szekcióba.

  • horvathati

    csendes tag

    válasz illu #1 üzenetére

    Üdv!
    Valószínűleg új Ipod Touch gazda leszek, 1-2 kérdést tennék fel mielőtt megvenném.
    Nos, a lényegtelenebbek, amikben majdnem biztos vagyok, és csak egy megerősítést várok rá:
    Bluetooth-on lehet küldeni fájlokat?
    Új programot, játékot csak jailbreak után lehet felrakni?
    Lényegében csak annyivel különbözik az Iphone-tól, hogy nem lehet vele telefonálni?
    Mozgásérzékelő van benne?
    Tartozéknak adnak konnektorba dugható csatlakozót?

    És a többi már hosszabb választ igényel :D

    Ez és ez különbözik egymástól vagy teljesen egyforma a kettő? Csak mert olyan olcsón mint az első esetben nem találtam csak ezen a helyen, és ha ez is komplett ugyanaz mint az eredeti, akkor itt veszem.
    Internet hogy működik ezen? Eddig abban a tudatban éltem, hogy nincs rajta internet, csak ha csatlakozom valahol rajta Wifi-hez (itthon,kávézó), és ugye ez ingyen van. Na most ez még oké, de láttam egy videót, ami felteszi a kérdést, ha nincs Wifi csatlakozik valahogy a nethez? Valami mibolkapcsolat vagy hasonló, amit havonta fizetni kell. Ha ilyenről szó sincs, akkor a videóban látott program meg zeneszám vétel után a Touch-on, honnan vonják le a pénzem? :D Mert ugye ha ilyen kapcsolat nincs, nem igazán van honnan...
    Aztán van ez az OS 3.0, 3.1 ... Ez mi és miért jobb az újabb?

    Azt hiszem ennyi.. Bocsi az amatőr kérdések miatt, de nem nagyon értek hozzá, és szeretnék a lehető legbiztosabb lenni benne, hogy ez a készülék kell nekem :D

    Köszönöm:
    horvathati

Új hozzászólás Aktív témák