Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • korpicschess

    veterán

    válasz mondomén #38637 üzenetére

    Ja tényleg, kiábrándulva, vettem egy tök sima jól kinéző 100% pamut pulcsit az Auchanban. :DDD
    Egy Tom Tailor nadrág sikerült 7,5k-ért (fél áron). Meg egy póló 2k-ért, az is valahogy fél áron volt. Az a legnormálisabb bolt a Premier Outlet Centerben, múltkor is sikerült értelmes dolgokat venni.

    Amúgy egy rakás szar. Cipőt kvázi nem lehet kapni. Pulóvert sem nagyon láttam... Nekem legutóbbi C&A, az tényleg tetszett, eredeti áron 7-8 lehetett, ahelyett volt 5-6 vagy hogy... Marha drága.

    Kabát... Nekem is kéne egy új, de azt anno vettem egyet, szintén C&A, féláron volt valahogy 9k. Ráadásul az ősszel volt, nem is tavasszal. Azt a boltot még szeretem, mert helyben is van, normális minőség, normális áron. Mondjuk a farmerem onnan viszonylag hamar kikopott, igaz 6k volt vagy hogy.
    Tom Tailor pólókat viszont imádom, tényleg nagyon kényelmesek (mert ugye ez sem utolsó szempont).

    Levi'snél meg olyan akció volt, hogy 1-et fizet, 2. ingyen (50 Ft-ért), de nem sikerült semmi értelmeset. Pedig az tényleg jó áron volt, 8k-ra voltak árazva a farmerek. Azért viccesek az eredeti árak (legalábbis amiket ráírnak)... 16k, 25k...

    Amit bánok, hogy nem vettem meg 3,5k-ért (fél ár) egy szörnyen jó Adidas fürdőnadrágot. Mire visszamentünk, már az összes elfogyott. Mondjuk valszeg nagy lett volna.
    Azért macera, hogy mindenhogy össze-vissza vannak a méretek....
    pl. nézem, rövidnadrág, miafasz, 4k, 12k helyett, na ezt meg is veszem, még jól is néz ki... Hát kicsi. Persze kisebbek voltak, de nagyobb nem (és ez ugyan úgy Tom Tailor volt, mint amit vettem, ugyanolyan méret).

    [ Szerkesztve ]

    Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Új hozzászólás Aktív témák