Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wmwinters01

    tag

    válasz tothjozsi96 #179038 üzenetére

    Megjártam már pár ház felújítást... olyan sokan néznek azon hogy a régi 1970-80-as években épült házaknál mennyire sokat számít, ha meg van csinálva rendesen a hőszigetelés legalább BB de inkább AA szintre.. Csak a szigeteléssel sokat meg lehet fogni. Szoktam mosolyogni mikor látom a házakat, fenn van rajta a klíma berendezés közben meg a régi fakeretes ezeréves nyílászárók figyelnek az ablakon. Pedig nyáron is sokat számít, nem csak télen..

    Nálunk ha jól rémlik kondenzációs kazán van, de ez egy 2015ös társasház, alsó szint, kb csak alattunk nincs senki szóval elég jól ki lehet hozni a fűtést. Utána kérdeztem pár tulajnál, hogy milyen a szigetelés meg milyen technológiával készült az épület, de sokat nem tudtak mondani, aztán egyik ismerősöm ismeri aki akkor volt a kivitelező, az mondta h még ma is bőven AA+ a szigetelés :D Kellemes, most is bőven 21-23 fok van. csak sajna nem padlófűtés.

    gyuromoj: :DDD

    (#179035) Aweriot azt meghiszem. Annyit azért havonta pluszban nem ad a komfort érzethez szerintem :D nyilván ha van, örül az ember, ha saját lakás/házat vesz, akkor azt rakat bele ha teheti, de lehet nélküle létezni.

    [ Szerkesztve ]

    I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

Új hozzászólás Aktív témák