Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz hdanit610 #161234 üzenetére

    Igen.

    Alapvetően elégedett vagyok vele, szerintem kb fél éve fizethettem rá elő, mert most már nőtt akkorát a zöld terület, hogy nekem is minimális kompomisszummal, de már megérje. Konkrétan az otthonomtól 3 villamosmegállót kell mennem, hogy elérjem a határt. Az autók műszaki állapotával nem szokott gond lenni, folyamatosan bővül a flotta, viszont ahhoz képest, hogy a FB-csoportban megy a panaszkodás, hogy az autók mindig a határon vannak, én egyre ritkábban találok magamnak autót, ez pedig elég kellemetlen. Volt már rá precedens, hogy szükség lett volna rá és egy darab nem volt a közelemben a határon. Ezt a flotta folyamatos bővítésével és esetleg a szervizesekkel lehetne megoldani, tehát ha egy adott ponton túlságosan sok autó van, akkor azokat nem ártana ellogisztikázni.

    Az egyedüli dolog ami kellemetlen az nem a szolgáltató hibája, hanem az embereké. Sok kocsi tele van sérüléssel, amiket ugye mindig körbe kell fotózni, mert ha a közvetlen előtted lévő húzta meg és te nem veszed észre, csak az utánad következő, akkor értelemszerűen rád fogják terhelni a kár költségét. A másik, hogy télen rengeteg használt papírzsepi és egyéb szemét volt az autókban, tegnapelőtt szerencsére csak parkolókártyát kellett kidobnom belőle. Viszont ezeket én már mindig jelentem, sérülésmentesként küldöm be a fotót, de rajta van a szemét.

    Az autók egyébként baromi jók, eszméletlen hogy húznak, a felszereltségük is remek, tolatóradar, automata lámpa, esőérzékelős ablaktörlő, belső hangulatvilágítás, ülésfűtés, klíma van benne. Az egyedüli hátrányuk, ami miatt én magamnak pl nem vennék ilyen autót, az a 100km-es hatótáv, de valamennyit hazudok a km számláló is, a 100%-os autók is 88-89km-es hatótávot szoktak írni.

    (#161237) B-L-A-C-K

    Az i3-ban egyelőre csak üléspróbát tudtam venni, de eszméletlen fellingje van a kocsinak, nekem is nagyon bejön. Az i3S pedig a kicsit agresszívabb lökösével pláne baromi jól néz ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák