Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sukta 95

    tag

    válasz Mister_X #135766 üzenetére

    Igen, ez az átlag magyar hozzáállás. Nagyon igaz a vicc, hogy a pokolban minden üstöt őriznek, kivéve a magyarokét, mert ők úgy is visszahúzzák egymást.

    Én is ezt látom az ismerőseim között, hogy ha már vesz valamit az ember, vagy látja, hogy egy kicsit is jobb neki, már megy a kombinálás, hogy jól tele van, de könnyű neki, stb. Egyszerűbb siránkozni, vagdalkozni, mint változtatni a saját sorsán. Akkor szokott a tetőfokára hágni a hangulat, amikor köztudott, hogy valaki elég sokat keres az átlaghoz képest, aki pedig minimálbéren van többet tud felmutatni, mint az, akinek nagy a jövedelme. Akkor aztán hatványozottan előjön a dögöljön meg a másik tehene is felfogás..

    A kedvencem meg az szokott lenni, amikor jön a duma, hogy de jó bnőmnek, mert kint a muterja hülyére keresi magát, csak azt nem nézi senki, hogy -20 fokba melózik napi 14 órát, hajnal 1-es kezdéssel, és x ezer húst kell kicsontozni minden műszakba, heti 6 nap. Aki irigykedik, lehet utána csinálni.

    Vagy az én példám, mikor az van, hogy de jó nekem, hogy a szüleim alám tesznek mindent, ja anyám a minimálbérből biztos. :D Az senkit nem érdekel, hogy hány éve melózom, és két évig ingáztam a mátészalka-debrecen távot + egyetem.

    Bocs, érzékenyen érint a téma, mert mindig megkapom, hogy de jó nekem. :D

    [ Szerkesztve ]

    www.maon.hu Online marketing. Neked.

Új hozzászólás Aktív témák