Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92275200

    törölt tag

    Sziasztok!

    Nagyon gondolkozom azon, hogy befektetek egy iPhone készülékbe.
    Engem konkrétan nem azért vonz, mert hű de trendi stb, hanem már kezd nagyon elegem lenni általánosságban az okos telefonok marhaságaival és szeretnék végre egy olyan telefont, ami működik (s nem csak fél évig vagy 1 évig). Nem fagy le, nem lassul és nincs tele buggal. Ahogy látom ezt muszáj lesz megfizetni.
    Próbáltam már Windows Phone rendszert, Androidot de mindegyikben voltak olyan dolgok (nem egy, de nem kettő) amitől ki tudtam volna kattanni. Nem várom el, hogy tökéletes legyen, de az Isten szerelmére, használni akarom rendesen alap dolgokra (telefon, közösségi kapcsolattartás, e-mail, netezés)!
    Mindegyikből a 100.000 Ft körüli telefonok voltak, szóval nem a legolcsóbbak, de még így is.

    Az általam felvetett problémákról a legkevesebbet az iPhone felhasználóktól hallottam, ezért is terelődött felé az érdeklődésem. Eddig úgy voltam vele, hogy nincs az az Isten, hogy én annyi pénzt adjak egy telefonért, mint egy laptopért, de az eddigi tapasztalatok azt mutatják, ha igazán használható telefont szeretnék hosszútávra, akkor csak az iphone marad.
    Rájöttem, hogy ha maradok az android vagy windows phone vonalon többet elköltök telefonra az elkövetkező 2-3 évben, mint ha veszek egyszer egy iphone-t, ráadásul hatalmas anyázások közepette.

    T-mobile-os vagyok és most, hogy kijött az olcsóbb 8GB-os iPhone 5c, azt 130-ért el tudnám hozni, ami azért már egész elérhető ár (200-at sajna ha akarnék se tudnék adni a 5s-ért, hitelre meg nem szeretnék venni semmit. Szeretem azt az érzést, hogy valami valójában az enyém, megdolgoztam érte :) Nem azt h még ki sincs fizetve). Úgy gondolom, hogy inkább ez, mint 100.000-ért a 4s.

    Azonban van bennem pár kérdés, amiben ti biztos tudtok segíteni (tehát az 5c-ről lenne szó)
    - Az elkövetkező kb 3 évre szeretném a telefont, támogatásilag élvezni fog ennyi időt jelenleg ez a telefon?
    - Van annyi hátránya az iphone-okhoz képest, hogy ne érné meg megvenni?
    - Nem volt alkalmam sehol kézbe fogni, azt mondják hogy a szokásos iphone prémium minőség, attól függetlenül, hogy műanyag, de mennyire sérülékeny? Nagyon vigyázok a telefonjaimra, de sose lehet tudni h véletlenül kiesik a kezemből, vagy kiverik (ilyen is előfordult már, h nekem jöttek az utcán és kiesett a kezemből).

    Bocsi a kis regényért :)

  • #92275200

    törölt tag

    válasz ittakary #77959 üzenetére

    Teljesen normálisan tettem fel a kérdésem, nem értem miért szükséges ízléstelen viccet űzni belőle, hát még valakit lenézni azért, mert "csak műanyag" telefonra van kerete, mert a 200+-os telefont nem tudja megfizetni.
    Marha jó lehet olyan életet élni, ahol nem kell kompromisszumokat kötni.
    Gratulálok hozzá és örülök a sikereidnek, de kötve hiszem hogy több lennél nálam.

    @Tibee86: Köszönöm.

  • #92275200

    törölt tag

    Üdv!

    Szeretném a segítségeteket kérni. Tudnék szerezni egy új iphone 5c 8GB verziót 100.000 Ft-ért függetlenül.
    Olvasgattam a netet, rengetegen érvelnek a 8 GB tárhely ellen vagy éppen mellette és nem tudom eldönteni mit higgyek el.
    Annyit tudok biztosan, hogy eddig mindig 8GB-os telefonjaim voltak (android) és mindig max 1- (egyszer nagyon max) 1,5 GB-ot foglaltam el a fennmaradó 4-ből.
    Az összes képemet felhőben tárolom (meg amúgy se lövök sokat), videózni max fél perces montázsok, de azok is mennek a felhőbe és telóról törlés.
    Magát a telefont navigálásra (nem autós csak térkép nézegetés), netezésre, online steaming zenehallgatásra, közösségi kapcsolattartásra meg természetesen telefonálásra szoktam használni. Meg naptár, jegyzetek.

    Csak IOS esetében mivel nincs tapasztalatom nem tudom mi legyen. Tudom, hogy eléggé csonkított iphone-ról beszélünk, de ezt tudom megfizetni, meg ár/érték arányban nem rossz ez az ár.

    [ Szerkesztve ]

  • #92275200

    törölt tag

    Köszönöm szépen!
    S mennyivel vesz le többet? Nem kötelező frissíteni?

    Azért kérdezem, mert ha mondjuk a hetesből a javítottat szeretném (utána volt még pár alverzió), mert mondjuk gyárilag az első kiadás van rajta, akkor csak egyből a nyolcasra tudok ugrani a frissítés engedélyezésével a bellításokban, nem?

    [ Szerkesztve ]

  • #92275200

    törölt tag

    Köszönöm mindenkinek a segítséget, sokat segített! :R
    Akkor holnaptól én is belekóstolok az Apple féle világba, ha bejön akkor a következő már egy "normális" iphone lesz :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák