Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • megema

    őstag

    válasz Noxy #64977 üzenetére

    Ha egyszer fixre szerelhető autós tartó kéne, akkor ne ajánl már teljesen mást, légy szíves.

    Nem akartam kisregényt írni, de akkor röviden. A régi 4S-em családban maradt, én Dension Car Dock-ot használtam hozzá. Az illetőnek viszont van egy fixre szerelt Nokia tartója (szépen kialakítva, csavarozva), ami kábelen csatlakozik a kocsi hangrendszerére, plusz egy BT kihangosítója is. Na most a Nokia tartót szeretné iPhone tartóra cserélni, hogy ne csak kihangosítani tudja az iPhone-t, hanem tölteni is (illetve esetleg kábelen kihangosítani). Tehát tud valaki fix tartót ajánlani?

    A Car Dock-ról lenne pár tapasztalatom. Rendesen, a műszerfalra felragasztva használtam, ami tartott is rendesen. Viszont az állítható részében a csavarokat pár hetente meg kellett húzni, mert hajlamosak voltak kilazulni. A telefont belerakni egyszerű, kivenni viszont már nem annyira. Habár stabilan tart a műszerfalon, de mindig inkább két kézzel vettem ki. Az FM transmitter használható benne, a jó minőségűek közé tartozik, de sajnos egyik sem tökéletes (sok félét próbáltam), akárhova is állítom a frekvenciát. Emiatt inkább beruháztam egy digitális CD-tárba.

Új hozzászólás Aktív témák