Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razzul

    senior tag

    válasz Benőke #297024 üzenetére

    A 4 óra kijelzőidő már mindegyik iPhone esetén simán megvan a Plus és a Max típusok pedig rendszerint a legjobb telefonok között vannak ebben a tekintetben, ha éppen nem vezetik a tabellát a teszteken.

    Stat crux dum volvitur orbis

  • Aszpirin

    senior tag

    válasz Benőke #297024 üzenetére

    "Viszont az elég jó hír hogy nincs érzékelhető üzemidő eltérés 2 sim esetén. Még is csak 2x 4G hálózat. Ha 4 de inkább 5 óra képernyő idő kijön belőle az nekem okés. 4 alatt az karcsú, még is csak 3k környéki akkuk. Létkérdés mert privát és melós is egy telefonon. Jó régen volt hogy 2 telefonom is volt néha 3 simmel de az sok volt egy idő után :D."

    Én is pont ezért használok 2 SIM-et: az egyik - a fizikai - az céges. A másik - a privát - telekomos eSIM. Acéges van beállítva alapnak a telefonáláshoz, a privát a netezéshez. Az a jó ebben, hogy céges telefonálás közben megy a mobilnet...

    eSIM-et egyébként annyit veszel fel a telefonba, amennyit akarsz (nekem volt 3 is egyszrre fölvéve), de ha van fizikai SIM jelen, akkor csak 1 eSIM tud működni egyidőben, ha nincs fizikai SIM, akkor pedig 2 eSIM működik egyszerre. Több nem. Azt viszont gyerekjáték kiválasztani, hogy melyik menjen, és váltani köztük - így a kártyacsere csak akkor problémás, ha egy másik telefonba "dugnád" ugyanazt a kártyát (ez a szcenárió főleg akkor jön képbe, ha telefont cserélsz, mint én a tegnap. De a Telekomnál online lehet új eSIM-et kérni ugyanarra a számra - az fontos, hogy ne inaktiváld/ne töröld előtte a régi telón, mert az aktivációs kódot ugyanarra a telefonszámra küldik SMS-ben (elég logikátlanul), ezért ha a régi telefont már törölted vagy más módon inaktiváltad az eSIM-kártyát, akkor tényleg macerássá válik - lehet hívni a telekom ügyfélszolgálatát, már ha kéznél van egy másik telefon :)

Új hozzászólás Aktív témák