Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Face8814 #275135 üzenetére

    Mert túl szerteágazó lesz. Pl itt a mobilfizetés, nfc, stb kérdés. Itt az van, hogy vagy támogatja a bank az ap-t vagy nem, ha igen, akkor egy kattintás és megy. Nincs és nem is kell beállitás ehhez. Droidot is használok, ott eleve nyakatekert módon nfc beállításokat kell piszkálni, mindenki számára nyitott a rendszer, nem kötelező a google pay használata így a simple és egyéb szutykokra van bízva pl. a fizetés. Plusz van opció, hogy mi legyen az alapértelmezett fiezetési rendszer, de ha meg van nyitva egy másik fizetési app, akkor az legyen aktív. Mondani sem kell, hogy amikor revot tettem gpaybe és tettem meg alapértelmezettnek, akkor a simplet megnyitva terminálhoz érintve figyelmen kívül hagyta, és akkor is a revoról vont... Már eleve jobb itt kártyát váltani mert minden csak ap alatt lehet, és nem kell külön alkalmazást nyitni ha másik kártyát használnék. Az egész bugos és bonyolult rendszer kiváltható lenne azzal, ha csak gpay férne hozzá a fizetéshez. Erre mi van? Az okos EU erőszakkal meg akarja nyitni ios-en is a fizetést külsős appok előtt. Mert az olyan nagyon jó lesz a usernek. Persze ennek a zártabb megközelítésnek vannak hátrányai is, nekem is van ami hiányzik droidról, de inkább elfogadom a helyzetet, mert itt ha valami van akkor az működik, ha meg nincs akkor nincs. De olyan nincs, hogy valamire van lehetőség, de bonyolult és/vagy bugos. Persze ezért szép a világ, mert más emberek, más vélemények, csak az nem tetszik, amikor akár droid userek, akár eu, akár bárki azt mondja, akarja, hogy legyen olyan egy rendszer mint a másik. Pont az a jó, hogy különböznek. Én sem "akarom" megváltoztatni az androidot. Fura is lenne, ha csak valami google appal lehetne fájlokat másolni rá, meg egyebek. Egyik sem jobb vagy rosszabb mint a másik, hanem más.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • Gicz

    addikt

    válasz Face8814 #275135 üzenetére

    Na ez érekes kérdés, nekem egyszer volt cégesnek droidom, még talàn valami LG. Ès elkezdtem beállítani, és megyek haza a villamoson, mar fel oraja csak lefele nezek, mar hanyingerem van, de meg mindig nem ertem a beallitasok vegere, meg valtogatom az opciokat h vajon melyik a jobb. Higy most akkor a vissza gomb legyen baloldalt vagy kozepen? Meg milyen designnal, meg milyen szinnel. Es igy, uristen mi a fenenek ennyi opcio. Meg lenemitottam a telefont, azt hittem, es elinditom a youtubot, miert uvelt ez nema modban? Jahogy van ott vagy 4 ha gero csuszka es ez a media! Aha. Iphonen meg nemitas gomb
    oldt es kesz, nema, nincs kerdes. Utáltam beállitani magamnak azt a cuccot.

    Nekem az kell, h megvezsem az uj telot minden evben, atmasol az unra mindent magátol és kész. Érdekes ez a néma mód dolog is, nekem mikor nem volt ape watchon, akkor is 99% ban rezgőn volt a teló. Zarhang azonnal off, billenytuhangok azonnal off. Most miota apple watchon is van talan 4 éve, azóta 99,9999% ban rezgőn van a teló.

    Attól pl konkrétan idegbajt tudtam kapni, h ulok a vonaton, megyek pestrol gyorbe, beult valaki a fulkébe, es egesz uton azt hallgattam ahogy gépel meg csipog pruttyog a messenger ahogy folyamat ir. Magamnak is kikapcsolom nemhogy másokat zavarjak vele....

Új hozzászólás Aktív témák