Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keef_Lee

    senior tag

    válasz Noxy #134091 üzenetére

    Tévedsz! Nem vagyok egyedül. Képzeld! Anno pár évvel ezelőtt egy "szakcikk" (ezt óvatosan írom le, mert mindenki írogat már cikkeket manapság) alapján regeltem így az előző telefont.
    Nem feltétlenül állítom, hogy hátrányom származhat belőle, de nem feltétlenül szeretem az adataimat sem mindenhol megadni. Egyébként ezzel közepesen paranoiásnak számítok az általam ismert emberek mezőnyében, ahol az egyik végletet a "mindent osszunk meg mindenkivel" a másikat pedig az a nézet képviseli, hogy "minden adatunkat és levelünket elérhetővé tették már rég a szolgálatok meg ki tudja ki számára... még az ujjlenyomat olvasó is azért lett beletéve, hogy így a telefonszámhoz, emailhez, képeidhez stb, még azt is társítva tárolják." Tehát ebben a mezőnyben egy középértéket képviselek...
    Továbbá nem vagyok rá büszke, hogy ilyen az ID-m, hanem azt kerestem, hogy ha már van, akkor továbbra is működőképes-e, ha ezt használom, stb.

    A vibernél, amiket írtál az a nem megoldható kategória... Csupán: mivel ugyanazon a készüléken, ha újratelepítem a vibert akkor nem üzenget a partnereknek, ezért felvetődött bennem, hogy IOS után IOS-re telepítve egy másik készüléken ez ugyanígy megoldható-e.

Új hozzászólás Aktív témák