Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz Ragnar95 #102569 üzenetére

    Az elobb nem azt irtam (vagyis probaltam irni) hogy nem lehet feoldani mindig az ujjnyom olvasoval a telefont, hanem azt, hogy nem elsore, igy a kodos oldas gyorsabb, mert ott nem tevesztek.
    Nekem 2 ujjam van a rendszerben.
    A huvejk ujjam csak akkor mukodik jol, gyorsan, elsore, amikor a bal kezembe fogom a telefont es kb.4-5 ora allassal olvastatom.
    Ez viszont akkor mar nem nagyon, ha monjuk az asztalon van a keszulek, es en allva probalkozom feoldani azt.
    Ezert a mutato ujjamat is leolvastattam, es az is bekerult a feoldok koze. A mintavetelkor probaltam ezt az altalam eleg sokat hasznalt helyzetet felvenni (ahogy nagyon sokszor nyulok a telefonert) vagyis az iment vizualt helyzetben adtam mintat.
    Itt a mutato ujjamnal sajnos (lehet eppen amiatt amit te is irtal, vagyis kisebb az ujj felulete) kb ugyanaz a helyzet, vagyis eleg kevesszer fordul elo, hogy elsore sikeres az azonositas.
    Igy inkabb a kodot utom be kb 2 mp alatt, ami mar rutinszeruve, gyorssa valt.
    Mondjuk ehhez az is kell, hogy az (androidtol elteroen) nincs plusz ok gombra kattintas, igy ez a muvelet igen gyorsan elvegezheto.

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák