Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    Szerintem nem volt annak idejen a 4Gnek olyan elutasitottsaga mint most az 5Gnek. Iphone5-om volt akkor itt voltam a forumon, nem emlekszem ilyen hangulatra. Viszont szerintem a 100Mbit az egy olyan nagysagrend sebessegben jelenleg mint 130 a palyan, 3-400ppi felbontas a kijelzon.. Legtobb ember jelenleg nem kozlekedtet nagyobb mennyisegu adatot mint ahogy a 100mega ne lenne eleg, pl portal cimlap 10MB es hasonlok. Lejon 1mp alatt. Appok hasonlo. Le lehet tolni 0.1s alatt is csak epp nem veszi eszre a felhasznalo mert az appok, bongeszok renderelesi idejen nem sokat valtoztat..3G sebessege ehhez azert meg keves volt. 20Mbit koruli maximumokkal, emlekszem filmet toltottem le usbs mobilnettel 700kB/s korul. 100mbiten 1GB 100mp kb. abszolut élhető sebessegek meg filmekhez is szerintem, nem kell orakat varni igazabol semmire. Max ha 100GBs jatekokat toltoget az ember napi szinten, vagy nyers anyagokat mozgatna mert videozik profi fotozik. De igy nekem otthonra is eleg a 250Mbit mert nem eri meg feljebb lepni akkora az ugras koltsegben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák