Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    Továbbra sem térek napirendre a jack kukázása miatt. Elolvastam, hogy mit nyilatkoztak a vezetők a miért?-tel kapcsolatban, de az eszem megáll. A csúcsot az jelentette, amikor azt írta a hardver dizájner, hogy azért kellett kidobni a jack-et, mert kellett a hely az akksinak és különben nem tudták volna beépíteni a szuper kamerát. Kérdem én, vajon milyen mérnökök dolgoznak az Apple-nél egy vagyonért, akiknek ennyire futja? Ez az ultimate megoldás? Szerintem akármennyire is köszönhetünk nekik sok innovációt, ebbe bele fognak bukni. Belenyúltak az egyik olyan szabványba, ami a világ minden táján elterjedt, az utolsó vackon is rajta van, nem beszélve az autókban található AUX csatlakozókról, nyilván nem én vagyok az egyetlen, aki azon keresztül hallgat Spotify-t telefonról (és még véletlenül sem Apple Music-ot...). De nem megyek messzire, például a tavalyi MacBook Air-embe nem fogom tudni beledugni a lightningos Apple fülest. Nyilván lehet venni majd átalakítókat, de könyörgöm...sebaj, legalább eldőlt, hogyha megtehetem majd, hogy új telefont vegyek, akkor az egészen biztosan a 6s lesz és még véletlenül sem a 7. Amúgy meg valaki írta, hogy majd UK-ban akarja megvenni az új telefont, én a helyében körülnéznék, mert az Apple a Brexit miatt megemelte a UK-s árakat, I'm just sayin'.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák