Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz ny.erno #130469 üzenetére

    Üdv!
    Igen ezt sajnos tudom de akkor is undorítónak tartom ezt a magatartást. Ráadásul 1 év EU gari volt a 59e Huf-os kiadásra, amit meg ránksóztak az olcsóbb elfogyása indokkal arra meg mint említettem 2 évet ígértek aztán másodikban nem is csináltak semmit, egyik leghülyébb ötletem volt onnan venni iPodot soha többet ilyen sufni-garázs-szemét patkányluk mint ez a bolt.
    (#130474) ny.erno:
    Hivatalos helyen függetlenítve nem ugrik a gari, hogy lehet valaki ilyen sötét hogy ilyeneket ad be az ügyfélnek?:W
    (#130524) velosolex:
    Nézz körül Aprón, sztem van.

    más:
    Van egy iPhone6s telefonom.
    Két kérdésem volna
    1.
    Ha meghibásodik és legariztatom iStyle-ba, akkor ha beviszem a papírt a Tré-hez akkor újraindítják nekem rá a garit?
    Telekom 3000 Huf-os biztosításom van rá... tudom h ez így talán nem mond mindent de most nem tudom pontosan:B

    másik kérdésem:
    A telefont amikor megvettem a T-ben vettem rá 4000 Huf-ért egy üvegfóliát, zseniálisan jó is volt kb. 1 hónapig. Most már vagy 3 helyen jön fel a ragasztás, plusz a 4-ből három sarokban már nem rögzül teljesen az iPhone-hoz.
    Hol, és milyen üvegfóliát érdemes venni? Teljeskeretes jobb mint a nem teljeskeretes? Mert nekem bizalomgerjesztőbbnek tűnik előbbi...
    Köszi!

    üdv, adika4444

Új hozzászólás Aktív témák