Új hozzászólás Aktív témák

  • bihariszabi

    aktív tag

    válasz galaxys80 #109593 üzenetére

    Azért ne keltsd itt a használtbolt rossz hírét légyszíves. Még szerencse, hogy én nem vagyok ilyen feljelentgetős, mint egyesek... Mert most én is feljelenthetnélek pánikkeltésért. Engem feljelentettek ugyanis, amiért véleményt mertem írni a Spotifyről....

    Szóval én meg vagy ötször vettem használt telefont és rendkívül nagy megelégedéssel használtam őket. Én is adtam már el használt telefont (a sajátjaimat) és soha nem hívott vissza senki, hogy átvertem. Szóval azért mert nem nézted meg kitől veszed - gondolom írást se kaptál az adás-vételről -, tehát mert felelőtlen voltál, azért nem kell itt pánikot kelteni.A mostani telefonomat csakis azért vettem újonnan, mert senki nem árulta használtan (nem tucattelefon mint az iPjone). De bármikor vettem használtan, mindig jól jártam. Ugyanis az új ár feléért vagy mégolcsóbban jutok hozzá jó minőségű telefonokhoz. Mert szerencsére sokan jobban vigyáznak itt a telefonjukra, mint a saját életükre. Üveg fólia a telefonra, aztán üvegvédőfóliavédő Brandofólia, meg gombokatvédő fólia, meg jackdugótvédőporvédődugó, aztán az egészet beteszik egy védőfóliavédófóliavédő Bugatti tokba, majd sose veszik elő. Az akkut is védik, hogy kikapcsolják a wifit meg az adatforgalmat, hogy screenshotokkal bizonyítság milyen sokáig bírja nekik az akku. Egy szónak is száz a vége, én egy év múlva kapok egy hibátlanul megformázott akkuval szerelt full karc-leejtés mentes, szoftveres gyerekbetegség mentes zsír újszerű telefont. És csak olyantól vásárolok, aki igazolja honnan van. Még sose jártam pórul és köszönöm, hogy így vigyáztok a telefonokra. Szóval mindenkinek ajánlom a Hardveraprót :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák