Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mela Kehes

    Topikgazda

    válasz vadászcsiga #6864 üzenetére

    Igen, akartam is írni mert gondoltam téged érdekel.
    Negatívumot egyelőre az árán kívül nem tudok írni, mondjuk játékpénzből vettem.

    Pozitívumok:
    Amivel többet tud a week calendarnál az az, hogy a naptáron kívül a gyári emlékeztetőket is szinkronizálja. Ezeket ezelőtt nem is nagyon használtam, mert macerás időpontot beállítani. Itt viszont elég arra a napra hosszan nyomni. (badge is van, többféle beállítással, még a mai napot is tudja mutatni mint a gyári)
    Week calendarban probléma volt, hogy heti nézetnél a hétvégi napoknak kisebb hely van. Na itt van olyan nézet, hogy legfelül teljes szélességben mutatja mindig az aktuális napot. Van külön today és task fül. A Tasknál beállítottam a bevásárlást, így azt is mindig látom. Van még contacts fül, nem hoz több újdonságot, illetve notes, ahová jegyzeteket lehet beírni. Ez nem a gyári, ez saját és szerintem így nem is szinkronizál iPad-del. A program leírásában benne van, hogy vagy a gyári naptárral és emlékeztetővel szinkronizál, vagy pedig mindent google calendar, google task stb.-vel.
    Ami még pozitívum, az a dropbox backup/restore.

    Ja, week calendarban, ha beállítottam egy naptárnak színt és beírtam neki időpontot (tehát nem all day), akkor csak előtte a pont volt olyan színű, itt viszont az egész szöveg.

    Hirtelen ennyi, ha van játékpénzed szerintem nyugodtan megveheted mert azért kicsit borsos az ára. Asszem már lejárt az akció, mert csak egy napig volt, de gyakran ismétlődik. Kérdezz nyugodtan.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

Új hozzászólás Aktív témák