Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielK

    addikt

    válasz icecave #256 üzenetére

    Eddig azt használtam, de nem vált be. Nehézkes beleírni az új dolgokat. Beviszed, és utána még kettőt kell kattintani, hogy a dátumot is megadd.
    Amikor jelez, akkor ugyanúgy eltűnik, mint a naptár, csak a notificationbe megy be és onnan látod, hogy van még teendőd. Ömlesztve mutatja a dolgokat, a Due legalább időrendbe teszi, hogy első a legkorábbi és így tovább. Nincs badge, így nem tudom, hogy mennyi teendőm van még aznap, mindig csekkolni kell a programot, esetleg a noti centert. A Due a mai és elmulasztottakat kiteszi badgenek (de be lehet állítani, hogy az összeset vagy csak az elmulasztottakat mutassa így).
    Persze nem kampányolni akarok mellette, csak rávílágítani, hogy tudása igen nagy, annak ellenére, hogy ez nem látszik. A fejlesztő meg válaszol az emailekre. :U

    A Due custom snooze beállítása, mint kiderült az Apple faszsága. Itt lehet olvasni, hogy miért csak 1perrc vagy 1óra a snooze.
    icecave így már nem érdemes olyat keresni, amelyik custom snooze-t tud, mert az csak "átverés". :U
    Ugyanolyan Apple hülyeség, mint az hogy nem lehet dinamikus ikon kint, így a week calendar sem mutathatja a dátumot. :U

    vadászcsiga: nem feltétlenül csak a fordításra gondoltam, hanem pl melyik a legmagyarosabb kifejezés, ami egy ilyen programba illik stb. ;)

    Ja és írt a fejlesztő, hogy majd ír, amikor újabb nyelvet akar bele pakolni. Egyelőre meg kell elégedni a magyar dátummal, bár nekem már az is nagyon jó! :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák