Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    válasz kisapa #31401 üzenetére

    Sajnálom hogy nem jött össze akkor így.

    Nálunk több TV van és itt csak akkor fordul elő ilyen hogyha egy TV-t huzamosabb ideig nem használunk. De egyébként ha kiírja hogy kódolt jel és mondjuk a 23-as csatornáról átváltasz a bármi másra, mondjuk 45-re (mondtam valamit), akkor már kiugrik a kódolt jel. Ha gond van a CA kártyával akkor egyik TV-ből átrakom a másikba és megoldódik a probléma.

    Ha jól olvasom már újra set-top-box-os lettél. Kár érte, de megértem ha nálad valamiért nem lett jó. Nálunk van ilyen olcsóbb TV is, Star-light márka, elég kínai mondjuk úgy, de még abban is teljesen jól üzemel a kártya. Én a set-top-box-os időszakot nem kívánom már vissza, nagy tökönszúrás az az Invitel-es box, nem tudom hogy még mindig azt osztogatják-e amire Invitel van írva, de ott a betöltési ideje annyira lassú volt a box-nak hogy az kivárhatatlan volt már. Nálunk is van egy régebbi Samsung TV (UE40J5200) de azzal is hibamentesen működik a kártya. Egyébként ha gyenge a bejövő jel, vagy hálózati probléma van akkor is rendszeresen kódolt jelet tud írni. Felénk az SD adóknál jelentkezik ez a hiba ha a bejövő jel gyenge és akkor kiírja hogy kódolt jel. Az elmúlt időben rengeteg hibabejelentésem volt, most nagyjából összekapták magukat...

Új hozzászólás Aktív témák