Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tmarkee

    tag

    válasz taki01 #24548 üzenetére

    Én egy ilyenre tavaly kötöttem szerződést velük. 1 év hűséggel, drótos ADSL 1990 óta vagyok ügyfél náluk. A szerződés megkötését követő kb. fél év elteltével nézem, hogy mintha nem lenne meg a 15 Mbps / 1 Mbps, hanem csak 10 Mbps. Hibabejelentő -> szerelő rövid idő belül kijött, megnézte és mondta, hogy nem tudja a 30 éves drót a a 15-öt, csak kb. 12-11-et. Bejelentettem, hogy akkor így ennyiért nekem nem kell, adják vissza a régi 10/0,5-et, ami korábban is volt. Helyi irodában nem tudják nekem ezt lebonyolítani, tegyek panaszt azt majd kivizsgálják és értesítenek.Megtettem, 30 napon belül kivizsgálták és ŐK ENGEDÉLYEZTÉK NEKEM, hogy akkor köthetek velük újra 10 Mbps-ra szerződést. Mindezt természetesen a telefonos rendszerükben mintegy 3/4 óra alatt. Alapjáraton 2 évre akarták, de mondtam, hogy max 1 év. Most ugyanannyit fizetek az 1 éves szerződéssel a 10/0,5-re, mint korábban a 15/1-re. Szerencsére októberben vége van ennek az iszonyatnak és a hipernet home L 4G-s előfizetés 5.912,-Ft-ért 100 GB-os csomaggal vár rám.

    # apt upgrade

Új hozzászólás Aktív témák