Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyk

    veterán

    válasz kali #26839 üzenetére

    Két magán fél között létrejövő szerződéshez harmadik félként semmi köze, hidd el. Milyen alapon akar ő más anyagi ügyeibe betekintést nyerni. Ennyi erővel én is kérhetném a főkönyvüket. Adásvételi szerződés szó meg ott volt benne, legye ennyi elég neki. Manapság amikor személyes adatnak minősül már az e-mail cím is ezzel hitegetni embereket, és még másolgatni is akarják... persze... :N

    3 éve mikor eladtam a lakásom, megkapták a szerződés első oldalának másolatát (merthogy jöttek azzal "csak ezzel mondhatom le a a NEM HATÁROZOTT IDEJŰ szerződést" :B ), ahol kitakartam mindent, ami az új vevőről szólt, árról, stb. Lényegében kaptak egy olyan dokumentumot, mint amit a filmekben látsz, csak nem fekete filccel volt kihúzva és másolva, hanem tiszta blur volt az egész, majdnemhogy csak névelőket tartalmazott. Egy szót sem szóltak.

    (#26841) ballazol

    "Arról nem is beszélve, hogy az ilyen akcióknak jogi következményei is lehetnek.."

    Lehetnek...persze lehet rettegni, de annak meg még nagyobb, hogy adatot tárol rólad (szerződés másolata) és egy másik félről, főleg olyat, amihez semmi köze.

    Húhh nagyon messzire megy ez, ezért inkább hagyjuk! :R

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák