Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Kicsirics77 #19723 üzenetére

    Ebben bízom én is :)

    (#19724) frovery : Amikor kötötték be a kábelnetet, láttam, hogy világít a két Tel led, ha állítva van a készülék akkor a felső alá van írva, hogy TEL1 alatta pedig a TEL2. Gondoltam, ha felül van a TEL1 led, akkor a hátoldalon a csatlakozók közül is felül van az, így abban dugtam. Nem ment a dolog, nem néztem meg, még akkor a hátoldalon a feliratot, mert azt gondoltam nincs aktiválva még a szolgáltatás - úgy mint T-nél a Speedportos VoIP esetében is aktiválni kellett a Speedporton -, szóval hívtam az ügyfélszolgálatot, eltelt pár perc mert látta, hogy aktív, és az ügyfélszolgálatos is azt mondta, hogy szerinte a fölső, aztán utolsó ötletként dobta be, hogy cseréljem már meg, hátha :D

    Most erről az jutott eszembe, hogy:

    1. Aktiválhatja e távolról?
    2. Van e mód arra, hogy kvázi közösítőként működjön? Mert ugye azt mondják, hogy ott ahol nincs letiltva, ott két eltérő telefonszámot tud kezelni, de nekem az kellene, hogy vagy ahogyan Te is mondtad cseréljék meg, a két portot, vagy az még jobb lenne, ha mind a két portot használhatnám ugyanazon számhoz. Viszont erre nem sok esélyt látok, mármint az utóbbira.

    Majd mindjárt felhívom őket, amikor éppen nem telefonálnak rajta :D

    Szerk: A KX-TG6812PDB (DUO) DECT vezeték nélküli telefonnal kapcsolatban, köszi, ez megnyugtató. Eddig DECT készülékekből egy kivételével - még a néhai Plusból vásárolt Orion (azt jobb elfelejteni) - mindig Panasonic volt, még anyumnál is Panasonic van, csak az nem kihangosítható :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák