Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz #41133696 #18156 üzenetére

    Meg is jelent a szolgáltatásaim között, amelyek már lassan nem is férnek ki magasságban, a FHD-s kijelzőre:

    Érdekes, hogy nem hosszabbították meg egy alkalommal sem a hűségidőt.

    Karbantartás is lesz:

    Amit átaludni tervezek :D

    (#18162) kigyi_23: Csak ezzel az a baj, hogy az ilyen félretájékoztatás - T-nél is volt bőven, de ott mindig jól jött ki belőle még eddig (pl ezért kerül nekem 2680 Ft-ba a Net & Roll S 4390 Ft helyett) - felcseszi az ajánlott agyát is, ugyanis neki azt mondták, hogy nem kap októberi számlát, csak novemberit, nekem meg extra meló, mert meg kell értetnem, hogy nem az a jó megoldás ha felcseszi az agyát és nem fizeti be az elsőt, mert neki nete nem lesz, nekem meg kedvezményem :D

    Szerk: Ott van példának az HBO GO. Adja boldognak boldogtalannak az HBO 30 napig az audovizuális élvezeteket jó bitrátával. Nyilván - főleg idehaza - egy csomóan megnézik 1 hónapig amit akarnak, aztán hmm, hmm, sok ez... és nem fizet. Szóval náluk az HBO bukik, mégis megéri nekik.

    Itt meg ha az Efinek van a tarsolyában több ember, és eggyel beszopja, mindjárt mondjuk az elsővel, hát az tudod mikor fog embert vinni a céghez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák