Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Intruder2k5 #13377 üzenetére

    Azért Telekomnál megbecsülik a régi ügyfeleket is - platina kedvezmény -, kedvezményes készülék vásárlási lehetőség, a piaci ár alatt - 80 k-s Nexus 7 táblagépet 48-ért kaptam, most majd PS4-et fogok venni 10 k-val olcsóbban mint a boltban, kamatmentes részletfizetés, 40%-kal olcsóbb mobilinternet, kapcsolatpontok, melyek beszámításával még olcsóbban vásárolhatunk készülékeket és még sorolhatnám. Az Invitelnél akkor jöttek elő az árkedvezménnyel, amikor dobbantottam tőlük. Nem rossz az Invitel, de se mobilinternet, sem kamatmentes részletre vásárolható készülékük nincs - pláne nem olcsóbban a piaci árnál, ami talán itt lokálisan mellettük szólna a sebesség, de az meg kétszer olyan gyors lenne, viszont az ára is ennek megfelelően dupla lenne.

    A Telekom ADSL2+ és VDSL2 területen meg fogja emelni a feltöltési sebességet is, a vonalam meg bírni is fogja:

    Hivatalosan 1 Mbps lenne a felirány, az új pedig 5 Mbps, tehát ötszörösére emeli.

    Azaz az Invitel itt 30/4-est tudna nyújtani nekem meg lesz huszonsok /5-ös. A képen látható, hogy 28 körülit is bírna a vonal letöltésben. Amúgy én már tényleg nagyon régen eljöttem onnan, de úgy rögzült bennem, hogy hosszabbításnál a régi áron hosszabbítottak, és nem az új akcióson, mondván, hogy régi előfizetés. Értesítőt sem nagyon küldtek, hogy lejár a hűség., T-nél ez is máshogy van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák