Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    Sziasztok,

    ismer valaki esetleg olyen műholdas internet szolgáltatást, ami az EU-ban bárhol használható? Hasonlóra gondolok, mint pl. a UPC műholdas tévéje, hogy bárhol Európában felcsapom a tányért, délnek fordítom és enjoy...

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    válasz Gubek-Einste #995 üzenetére

    Köszi,

    DJ Ru$y irányított ide, gondolom láttad a bejegyzését.

    Kamionos vagyok, és eddig nem tudtam megoldani, hogy legyen olyan netem, ami bárhol az EU-ban működik, és ha nem is korlátlan, de legalább használható adatmennyiséget biztosít. Ezért gondoltam erre a műholdas bigyóra.

    taki01, ezt a skyDSL-t néztem én is, de ott (meg általában máshol is), csak Magyarország területéről beszélnek, gondolod van rá mód, hogy én ezt állandóan hurcibáljam magammal EU-szerte?

    Szerk.: Aha, közben találtam ezt: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    Más téma, ilyennel találkozott már valaki? Fél éves sztori kb.
    Digi-től akartam internetet, online meg is rendeltem, szerepelt a címem az adatbázisukban olyan pontként, ahova bármelyik szolgáltatásukat 2 héten belül biztosítani tudják. Remek.
    2 nap múlva hívott egy hölgy, hogy minden oké, de valószínűleg kicsit elhúzódik a dolog, mert telepíteni fognak egy alállomást előtte.
    Eltelt cirka egy hónap, megjegyzem semmi nem történt, nemhogy alállomás meg hasonlók, erre egyszer csak csörög a telóm, már a szerelő hív, hogy jönne bekötni a cuccost. Másnap jött is, betrappolt a lakásba, szerszámok, papírok, meg úgy minden nélkül, és egyből nekiállt hisztizni, hogy ő ide nem köt semmit, mert ennek a lakásnak nincs utcafronti ablaka, különben is ki az a barom, aki ide felvette az én rendelésemet...
    Hallgattam egy darabig, aztán megkértem, hogy távozzon, ha nem akar dolgozni, én erre nem vagyok kíváncsi.
    Megjegyzem, mindegyik másik nagyobb szolgáltató jelen van a házban, pl. az én lakásomban is bent van a UPC és a Telekom vezetéke is, most éppen ez utóbbi szolgáltat hibátlanul. Nekik nem okozott gondot, hogy nincs a lakásnak utcafronti ablaka.
    Ezek után beszéltem az ügyfélszolgálattal, ahol szintén egy hasonló munkakedvvel megáldott illető mindenféle kifogásokat hozott fel, hogy miért nem tudnak nekem szolgáltatást nyújtani. Az indok nem az volt, hogy nincs utcafronti ablak, ez szóba sem került, hanem az, hogy a szerelő bekötési dokumentumokra (! amikből én egyet sem láttam...) azt írta, hogy nem elhárítható akadály miatt a szolgáltatás nem köthető be. Kérdésemre, hogy az mi, azt válaszolták, hogy azt a szerelő tudja, ő dönti el. Mondom az nagyon jó, hogy odajön egy "szerelő" akinek éppen nincs kedve dolgozni, és kitalálja, hogy elháríthatatlan akadályba ütközött, ezért ezt rávési valami papírra, amit az ügyfél nem is láthat, és ennyivel le van tudva a dolog, senki nem kérdez semmit.
    Az alállomás említésekor csak síri csend volt a válasz, gyanítom annak a hiánya is közrejátszott abban, hogy nem lett az egészből semmi.
    Egy hónappal később kaptam egy értesítést, hogy a szerződést felbontották (amit amúgy nem is láttam, nem is kötöttem meg és így természetesen alá sem írtam), mivel az adott címen a szolgáltatás nem létesíthető. Utcafronti ablak említése megint nem történt persze.
    Próbaképpen pár héttel később ugyanazokkal az adatokkal, és címmel rápróbáltam újra a dologra, ismét felvették a rendelést szó nélkül, most nem volt szó alállomásról, de megint egy hónap eltelt, mire kerestek, akkor lemondtam, éppen nem voltam otthon. Természetesen a címem azóta is szerepel azon helyek listájában, ahová bármely Digi-szolgáltatás beköthető... :)

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    válasz Gubek-Einste #1000 üzenetére

    Nem az én nevemen van most a cuccos, hanem a fiamén, még annó Ő köttette be, csak már elköltözött, valami drága mobiltelefon meg egy bazi nagy LCD-tévé is volt az előfizuban, és kb. egy éve jártak le ezek a dolgok, meg a hűségidő, és gondoltam váltok DIGI-re. Nem jött össze, asszonynak jó a Telekom, azt mondta, nekem meg már mindegy, havi 3-4 napot vagyok itthon.

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    válasz headhunter #1004 üzenetére

    Az Üllői úton ugyanez volt a helyzet a Digivel, mikor régen ott laktam. Láttam az ablakomból a Digi ügyfélszolgálati irodáját, de hozzám nem kötöttek, mert az Üllői jobb oldala IX. kerület, a bal meg VIII., ha kifelé megyünk, és én a VIII-ban laktam, és akkor oda még nem kötöttek... :D Nem tudom, most mi ott a helyzet. Te véletlenül nem kerülethatáron laksz?

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

  • tatabike

    őstag

    válasz headhunter #1007 üzenetére

    Ja, értem. Mondjuk a Digi nem éppen ügyfélbarát, csapnivaló az adatbázisuk, és az ügyfélszolgálat munkája is egy kalap sz.r a legtöbb esetben. A melósaiknak/alvállalkozóiknak meg általában büdös a munka. Sajnos ez az "ára" annak, hogy olcsók...

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák