Új hozzászólás Aktív témák

  • Ric4m0nd

    aktív tag

    Sziasztok! Tanácsotok, illetve véleményetek szeretném kérni az alábbi témában.

    Jászberényben, tudtommal eddig két szolgáltató biztosított kombinált szolgáltatást (TV,NET,Telefon) az elmúlt években. Invitel és PR Telekom, így korlátozottak voltak a lehetőségek, két év itt, két év ott. Árakban és szolgáltatásban közel azonosak voltak, mert ezt a kis piacot megosztották, árverseny nem volt köztük.

    Ezév októberében a UPC ügynökei járták az utcákat új szolgáltatást ajánlva kedvezőbb feltételekkel. Reklámozták, hogy most szereltek egy új elosztóközpontot az utca végére így a legmodernebb technikát, sebességet tudják biztosítani. Eddig jól is hangzik.

    30/5Mbit -es internetet, korlátlan belföldi telefonálást más vezetékes hálózatba is, és 84+6HD (gold) TV szolgáltatást ajánlottak 3db set-top box-al összesen 7500Ft.-ért!

    120/20Mbit-es verzió pedig 8400Ft / hó ( szintén TV Gold csomag, Telefon korlátlan)

    Jelenleg az Invitelnél 11800-at fizetek, amire a telefonálás költsége pluszba jön. 15/1Mbit-es internet, 84db TV csatorna, és fizetős telefon.

    PR Telekom sem kedvezőbb, mert náluk a 13500Ft lenne 120Mbit-es internet ,plusz TV, és a telefonálás ott sem korlátlan.

    A UPC ajánlata így az összes helyi versenyzőnél kedvezőbb. A problémám ott kezdődik, hogy nem fogadtam el egyből az ügynök ajánlatát, hanem pár héttel később jeleztem, hogy átgondoltam és szeretnék velük szerződni.

    Ekkor arra hivatkozott az ügynök, hogy sajnos már nincs olyan belépési akció és csak drágábban tudja kínálni 10ezer fölött ezeket a szolgáltatásokat. Kérdezte mennyit fizetek jelenleg, és elhibáztam, hogy őszinte voltam és 12ezret mondtam. Innentől kezdve nem akart 12 ezernél lejjebb menni az ajánlatával.

    Ez olyan szinten bosszantó, tisztességtelen és sértő, hogy felhívtam a UPC központi számát, hogy ajánlatot kérjek, és ott is 11ezer -14 ezer forintokról beszéltek, míg októberben még tízezer forintról.

    Összegezve a történetet, a központ és az ügynökök is össze vissza ajánlatokat adnak ami szerintem inkorrekt. Illetve az is, hogy ha megbeszéljük, hogy érdekel a szolgáltatás, és kérek gondolkodási időt, akkor az újbóli jelentkezésnél felnyomják az árat.

    Ezért vagyok most itt, hogy Tőletek, szakértőktől is véleményt kérjek, mert mindenféleképpen váltani akarok, de összegben semmiféleképpen nem fölfele!

    Előre is köszönöm a válaszokat.

    ps: Telekom-ot is kérdeztem, és nem tudnak csak műholdas szolgáltatást kínálni ebben a városban.

Új hozzászólás Aktív témák