Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz headhunter #833 üzenetére

    Pontosan. Számomra két dolog fontos ilyen téren:

    1. Internet
    2. HBO - tartok tőle (most nem néztem utána, hogy kell minimum egy alap tv előfizetés mellé).

    TV-nél nekem csak valami alap kellene, az is az HBO miatt, mert sajnos a Filmbox-szal ellentétben, azt nem lehet közvetlenül az HBO-tól vásárolni. TV-nél bár azt nem én fizetem, mégis úgy érzem, a Fox elvételével jól kicsesztek velem.

    (#812) Intruder2k5: Van legális mód a WD további nézésére. Ha az előfizető nem osztja meg, csak a Streamet nézi az teljesen legális az előfizető részéről, az aki feltölti a Stream-et szóró oldalra az valóban illegális tevékenységet folytat, de a fogyasztó csak akkor sért törvényt, ha ezt a linket illetve maga is szórja a Stream formájában, vagy feltölti, megosztja.

    Többek között, az ISP váltásból való megtakarításból veszem most majd az eddigi legdrágább VGA kártyámat (eddig 1060 volt tervben, de már mennek fel az árak, szóval ünnepi szezon után lesz, és Nvidia GTX 1070 és nem 6 GB-os hanem 8 GB).

    Summa summarum: Az Invitelhez nincs az az élethelyzet amikor visszatérnék (olyan helyen soha nem fogok lakni ahol csak az jöhetne szóba ugyanis), Telefon nekem sem kell, de a családban van Hoppá plusz-os kettő is, amelyből az egyiket azért néha én is igénybe veszem 1-2 perc erejéig (ez mobillal sem egy érvágás ha az időtartamot veszem), TV-ből meg én is el tudnék lenni annyival, amennyi az HBO-hoz kell. Ha nem lenne feltétel anélkül is, mert Mindig TV applikáción keresztül nézhetném az alapcsatornákat amihez ugye eleve csak egy Internet előfizetés kell.

    A Fox sajnálja, hogy a Telekom Andy Vajnát választotta helyettük

    Jó étvágyat! :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák