Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Gubek-Einste #694 üzenetére

    Sajnos egyelőre egyik opció sem erősíthető meg, vagy zárható ki. Viszont nem szeretnék felkészületlenül, terv nélkül lenni. Az egyetlen Fix pont az a Magyar Telekom.

    A többi az Invitel hivatalos levelétől, és az abban foglalt jogi lehetőségtől függ.

    Ami bizonyosnak látszik, hogy felfogják ajánlani, hogy nyilatkozzunk elfogadjuk e a műsordíjjal járó emelést vagy sem. Erre a válaszunk, pontosabban az én válaszom az, hogy NEM!

    Innentől a következő lehetőségeket látom reálisnak:

    - 15 napon belül kötbérmentesen szerződést bonthatok - mely egyetemesen vonatkozik minden Invitel szolgáltatásomra -, itt jön képbe az Invitel azon szabályzata, hogy új előfizetőnek csak az számít, akinek nem volt az elmúlt 90 napban ugyanazon címen Invitel szolgáltatása. Ennek az újra kötésnél lenne jelentősége.
    Illetve ekkor válthatnék UPC-re. Tehát ez lenne az általad leírt harmadik lehetőség, és az Internet egyértelműen UPC.

    - 15 napon belül kötbérmentesen szerződést bonthatok, de csak a TV-re vonatkozóan. Ez azért lenne érdekes, mert nekem csomagom van, ahol nem tudom mennyi külön a TV és mennyi külön az Internet. Ebben az esetben az Internet maradna az Invitelnél, miként a tartalék telefonvonal is.

    - Felajánlják, hogy kiveszik a kínálatból az RTL KLub+ TV2-t. Ez lenne az úri muri (azaz a legdrágább megoldás, ugyanakkor a legkényelmesebb, és legbiztonságosabb is). Az Internetet leszámítva, mindenből lenne tartalékom mint most a jelenlegi állapotban is van. TÉVÉ: Invitel + Telekom, jól kiegészítené egymást a két szolgáltató szolgáltatása :) Telefon szintén maradna mind a két vonal, az Invitelé és a Telekomé. Internet: Csak Invitel.

Új hozzászólás Aktív témák