Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    Egyébként itt helyben a harmadik nagy szolgáltató a UPC lesz, amely inkább a sebességmániásoknak lesz jó - náluk lesz elérhető az 500 Mbps,(a kábelük ahogy kilépek a kapun, előttem húzódik, a másik lakásunkban meg a lépcsőházban már bent is van) -, viszont nálam eldőlt, hogy marad az Invitel, mert a UPC ajánlata számomra csöppent sem vonzó mert:

    1. Jelenleg a 100 Mbps-ot sem tudom kihasználni... most volt ugye a Most Wanted osztogatás, pillanatok alatt lejött, de a 40-60 GB-os játékaim Steamről, Originről sem váratnak sokáig. Engem az érdekel elsősorban, hogy milyen csatornák vannak, hány darab, milyen minicsomagok, van CA modul használatára lehetőség - igen ez utóbbira van -, és mennyi a tévészolgáltatás ára.
    2. Mennyibe kerülnek a beltéri egységek, CA modulok? Invitelnél bár 0 Ft-ról megemelkedett a az első STB ára is 490 Ft-ra, de a másik 2 CA modul is olcsóbb 690 Ft.

    Több tévékészülék

    HD plusz TV-n mediacarddal 1550 Ft Havidíj :Y Szóval nem nyert.
    3. Telefon szolgáltatás. 5K magában a Nonstop M, még a T-nél is magában 3600 Ft a hoppá, és ingyenesen hívhatóak 5000 perc erejéig a vezetékes, és a 30-as mobilszámok is. Invitelnél pedig 1200 Ft a korlátlan vezetékes Start Max + 590 Ft a Mobil15 opció amivel 15 Ft/ percért hívhatom az összes hazai szolgáltató mobilszámát /20/30/70/.

Új hozzászólás Aktív témák