Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Gyuri27 #8146 üzenetére

    Kíváncsiság a dolgok mozgatórugója :)) Te nyugisabb pali vagy, én meg nem, evvan':)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • lipi67

    veterán

    válasz Gyuri27 #8146 üzenetére

    "Úgylátszik a családommal én foglalkozom többet. "
    ------ Az ilyen mondatatidat nem értem..
    :( 12 éve 1edül nevelem a 2 törpét. Hónapokat voltam kórházba, kirúgtak miatta stb..Megoldottam.Most készítem őket, indulnak kirándulni, egy vagyon. (mésfél nap pest Boginak(csak a befizetnivaló!!! 17.000FT). Kriszti 12.000. Plusz most csak az útra csoki,chips,kóla kaja 8k.) Adni vagy 10k-t költőpénznek. Hétfőn uez, gyereknapra megint mennek (már azt se tom, hogy hová).Utána ballag a fiam, (csak a kva fényképek 7k-ba voltak (ilyen-olyan méret). MÉGSEM keverem bele abba, hogy 20 vagy 50k-ért veszek procit,s a családhoz meg..pláne. Szarok a szintes házakba, kocsikba, (igaz van 1 meg 1 fél családi házam). A hétköznapok nehezek, s ha látod, (mint pl.tegnap is)van, hogy iccaka jövök haza , mert olyan kva szar gépet kell csinálni pl. amit se cég se ember nem vállal be, mert gutaütés.
    Én elhiszem, hogy jó családapa stb vagy, de ennek semmi köze sztem a géphez. Értékrend. Igen! Ez Ok! Csak nem mind1, hogy érzelni vagy anyagi. Éheztem én már Debrecenben s nekik se volt hawaii,de..ha az 1ik kezét megfogtam, a másik szaladt, hogy Ő is, mert:"enyém apa"..

    ;)

    Sok szülő van, aki kocsival hotdja a kölköt suliba, ilyen-olyan különórák stb..(szép, kívülre jól is mutat(NEM RÓLAD BESZÉLEK). Aztán a nagy családi nyaralások, fénykép és videohegyek róra. A valóság meg: Hazatéved a gyerek, elmegy a másikért oviba,esznek amit találnak, a papa hetene 1x hazaér, a mama meg este 6-ra,s kvra nincs kedve semmihez..A "dédelgetett"lurkók meg..valójában 1edül nőnek fel.- Bazi ház, több millás kocsi, (havi 100k felett a részletek) robotolni kell..
    Hát..szarok én az ilyenbe.

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák