Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Chaser #3584 üzenetére

    Na szedjük pontokba. Az i7-most valóban gyorsnak és utolérhetetlennek látszik. Amd oldalról ennek a támadását még nem láttam.
    Az i5 meg nem annyira faja ám oda lesz válasza az amd-nek. Csak ugye faramuci a helyzet és ezt nem gyözöm hangsúlyozni. Az i5-l is mindent kell cserélni, viszont az i7-l nagyon elmaradni látszik. Tehát vagy sok pénzért vált a paraszt és nem kap semmit. Vagy mégtöbbért és kap is valamit. Itt van némi ellent mondás.
    Átlag usernek nem kell a 4 mag kell viszont a 4 gigás sebesség? Ezt nem tudom fejben össze rakni. de inkább 4 mag mint 4 giga.
    Amúgy szerintem sokat nem kell várni és lesznek (ha már nincsinek) crystal féle progik ahól jól le lehet kapcsolgatni a magokat is, a szorzó és fesz állitása mellett.
    Az, hogy egy cég mást is gyárt egy dolog, de a chip gyártóknak nem kevés pénzbe kerül az újdonságokat elöállitani, csak az új gyártósorokat vegyük az nem kevés. A ddr2 árát meg még azért nem emelhetik mert a drr3 nem fogy úgy mint kéne. Azt meg nem lehet, hogy eggyik se menjen.

    offba raktam :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák