Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz lizakattila #16315 üzenetére

    Ettem..

    Igen, tudom.. :W Szilveszterkor valahogy nem voltak olyan fickósak a brazilok.. 3at láttunk kopasszal, bicajjal tekertek ahogy tudtak amikor hajnal 5körül eléjük toppantunk a rendőrségről jövet. Becsengettünk pár háznál (nem volt gyufánk rágyujtani, meg kvra nem tudtuk, hol vagyunk), csak a früggönyök lebbentek, ki ember nem jött.(mondjuk..nem is jöhetett, nem azok lakták) Végül az vasutállomáson kötöttünk ki, oda tartottak a romák, ott lopták (volna) a fát vagy mit tologattak..Mi meg énekeltük a "dalol a (itt egy csiilagjegy) sereg, hogy a város zeng belé.
    maszatos cigány kölyök , menekül a putrik felé" stb..örökzöldet. Persze mire ittunk párat kihívták a rendőröket (uazokat akik bevittek előtte) és a nép kérésének engedve, megvárták a vonatot s meggyőződtek róla, hogy felszálltunk-e. (Kben van valami gubanc, az ugyészség küldött valami szat, hogy mennem (nünk) kell valami szemkbesítésre..Valami történhetett, nem emlékszem. :( S most már azt se tudom, hogy mi a fene a vád. :U . Ha valami kis nigger összetörte esetleg magát és az is benne van, hát..tuti, hogy nem akkor leszünk ott utoljára, s nem lesz kinek vonatokat dobálgatni.

    Ne halogasd, menj be szépen és kérdezd meg! Nem esélytelen!!!!

    jó éjt!

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák