Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Gyuri27 #8120 üzenetére

    Tévedésben vagy :P Hosszú évek óta nem volt olyan gép, amin buktam volna:) Sőt...a mostani motyók meg ingyen vannak, amit egy jól sikerült "pc vásárlás befektetésnek" köszönhetek, x-ért vettem, 2x-ért elment majdnem, meg maradtak belőle olyan apróságok mint zalmi 7700cu és vnf100 HIS edition, pár napig boldog tulajdonosa voltam egy Epsilon 80plus500-nak is, de rájöttem az nem fog kelleni a terveimhez. A tervek: egy spéci eredetileg fekvő IBM mATX házból álló, leheteőleg plexi verziósat csinálni, legyen a gépnek teljesítménye, de extra halk legyen...ha lenne SSD-m a hangtalanságot súrolnám már ;] A táp is spéci 250W 80+, fix 200rpm-es 85CFM-es ADDA ventivel, mielőtt végleg kiszállok a pc építgetésből és veszek egy netbookot, akartam egy utsó gépet ami halk, erős, retro és mai... és cééép:D :B

    Körkérdés, sztetek mennyire lenne kapás E5200-kre mondjuk 14700-ért postával? :F Valszeg R0-sak.

    szerk: András nekem is jöhet pü a beragadt cuccokról :R

    szerk2: A kis fogyasztást el is felejtettem, igp-vel alulfeszelve a gép loadon 60W-ot vesz ki a konnektrorból, idle net közben 45:)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák