Új hozzászólás Aktív témák

  • darál0w

    Jómunkásember

    bazze....kicsit összecsuktam a verdát. :DDD

    volt ho rendesen arrafele...de eddig nem volt akadály...

    balos kanyar, benne kis dombocska...ismerős a táj....lassítok, mert tudom, hogy itt kell, szal' 90ről vissza 60-70 közé...de ugy néz ki nem volt elég...

    a balos után balra 5-6 méteres árok, jobbra földdomb, és előtte esőelvezető...a kanyarban a jobb hátulja megindult kifele, tudtam, hogy nem tudom megfogni, de azért megprobáltam, enyhe gáz és ellenkormányzás...semmi....mintha semmit nem csináltam volna...mit tudtam hát csinálni?!....jo erősen megmarkoltam a kormányt és nézelődtem. :DDD

    auto sodrodik tovább....eleje balra, hátulja jobbra, majd hirtelen egyenesbe állt, de háttal. :DDD

    aztán durva ütés bal hátulrol, vissza 180°, majd ütés jobb előről és megálltam menetirány szerinti jobb oldalon, ami joval jobb "választás", mint a bal oldali több méteres árok :D

    kiszálltam, levakartam magamrol a sok mocskot, ami a földről rámborult, majd szemrevételeztem az autot...4 felni kuka, gumiknak semmi baja, futomű rendben, első rendszámtábla sehol ( azota már megtaláltam :D ) első lökös repedt, hátso lökháríto enyhe repedés, kipufgogo középtájon meghajolva.

    relatíve lassan mentem és krvára megusztam, mert

    1. nem jobbra sodrodtam bele a krva nagy árokba.

    2. nem jött velem senki szembe hál'istennek.

    szoval jo nap volt. ;]

    ....lényeget lehagytam...egy karcolás nincs rajtam... :N

    [ Szerkesztve ]

    Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Új hozzászólás Aktív témák