Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz kulerr #14096 üzenetére

    Ezt már írtam Neked! Szólok! Nem rajtam múlik a dolog. Én 2 hete lebeszéltem a sráccal. Írtam neki szolídan, hogy kellene a procija, mi az ára. Visszaírt, hogyok, eladja nekem, ha aktuális lesz (hamarosan) szól.

    (#14097) Gorneck23: Meg valami más i vót idafelé ha jól emlékszem. Az tuti, hogy egy nő jött velem pisilni.
    -Igen, tom, hogy kicsit lekésted a vonatodat. Én meg 2 napot utaztam...1 nap pest, 1 nap f@szomtudja-Miskolc-Kbarcika-Miskolc-Edelény.. Bomber-tfon oda..:)
    Tegnap iccaka végra megnéztem Bogimmal "AZ ÁRVA"-c.filmet..Na..ilyen köll nékem. Tetszett! Sok filmből van benne pici (a jó fiu, a kéz amely a bölcsőt ringatja, stb..) de más, és kvajó.

    Na..most értem utoól a topikot :D Ma ugye vasárnap van és apa vok, gép nuku. Azért 6 és 7 között megkaptam 1 órára.., majd mutatom, hogy mi lett belőle!

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák