Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz bitpork #16966 üzenetére

    az még mindig nincs meg, hogy hasra ütött számokat mondtam? látom nincs ( :
    aki fogyasztásbarát megoldást keres az előkapja a bios-t és belövi a gyári feszt annyira amennyire kell, ahogy az órajelet is, csodák nincsenek, vajh' mért nincs "t"-s 35w tdp-s 4ghz-en 6 magon? na azért
    a tdp pedig nem fogyasztást jelent, intel és amd is mást ért alatta ami szorosan összefügg vele de mégsem pont az, de gondolj bele, egyik "t" cpu 35w, másik normál 65, de rajta kívül van még más 10 cpu ami szintén 65w-os és különbözőek az órajeleik, akár a magok száma, az egy gyűjtő fogalom ma már leginkább - mondjuk régen se volt több értelme -
    akit érdekel a fogyasztás elfelejti a sw-es mókákat, azok v bejönnek v nem, pár ezer ft-ért vesz egy rms mérőt, és az aktuális cpu-jával szépen el kezd méregetni különböző órajel-feszültség párosokon
    ahogy mondtam én sem vennék "t"-t max ha nagyon olcsó és tudom h elég, egyébként max ipari környzetben van értelme, ahol nem állnak neki uv-zni a cpu-t nyilván, hanem defaulton eszik kevesebbet, cserébe a teljesítménye is jóval kevesebb - nem lepne meg ha egy default 8500t fogyasztását lazán hozná normál 8500 uv-val, csak jóval magasabb órajelen -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz bitpork #16966 üzenetére

    pont ezért csiklandozza a fantáziám pl egy 9400f, ezek defaulton is keveset esznek, nem mintha többi 8/9 intelnél nem így lenne, de mégis mennyit számít az uv, all core hasnálat, vagy 9600k-nál órajel/feszemelés

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz bitpork #16969 üzenetére

    azt nem láttam h "ee"-t keresne, csak hogy lenne 8500t ami belefér a bügyébe' és jó lesz-e a magasabb órajeles 4 magos helyett
    de a lényeg én is azt mondtam nem vennék, 25-30e-ért talán, egyébként meg boltból 9400f 46-7e-ért - nem tudom most mitől ugrott meg az ára, 9600k ára pár helyen még finomodott is -
    no mindegy, kitárgyaltuk ezt :)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Laraxior #16991 üzenetére

    én a belföldre postázást is úgy kezelem ;]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz lemusz #16995 üzenetére

    2060-at is kihajt, akár supert is, ott más van, ahol érezni lehetne hátrányát az fhd low, ott biztos többet produkál egy 9600k@4,5-5ghz, max multinál számít - feltéve ha monitor is van hozzá ami a csillió framet megjeleníti -, ram sc is lehet, intellel ilyen tapasztalatom nincs

    hegegabi80
    attól függ mire akarod használni, van-e hc multi
    nem kell lebecsülni az 570-et, jó gpu teljesítményt/árat nézve -fogyasztás terén kevésbé -, apróért' lehet most is venni 570-es zafírt, de ha ahhoz 6 magos kellene h kihajcsa', akkor pl egy 2070s-hez 16-20 magos ( :
    9100-at nézegetem én is - értelmes boltban is van 25e alatt -, ahogy valaki mondta turbós már, tegnap láttam spec nézegetés közben, egy lol ( : azért volt mellé, mennyit tud fejlődni egy i3 ha van némi ösztönzés a konkurenciától ;] mondjuk ez mellé már nem vennék z390-et, z370-ek meg alig pár ezrrel olcsóbbak - de mivel neked már van lapod nincs ilyen gondod ( : -

    szerk:
    NFree
    zen mellett 2x16gb aegis-t használtam, 1,35v@3000 xmp helyett 1,2v-on ment 3000-et ( : ez bizergálna csak, h z-s lap híján nem tudom mennyit megy, 2xxx zen imc-je visszafogta

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz lemusz #17009 üzenetére

    tele a net tesztekkel akár 9100f, akár 3600, akár 9600k stbstb ellenében különböző vga-k mellett, a kis sz@ros legtöbbször még zen2700-nél is jobb frame time-ot produkál, sokszor 3600 nyakára ül - mondjuk annál meg ahogy láttam smt-t ki kell lőni a csába', legtöbbször visszafogja a frameket -
    nem néztem ez milyen teszt de nem valid az biztos ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz hegegabi80 #17011 üzenetére

    szerencsére eljutottunk oda, h amd-vel sem kell mókolni, 5500xt-t megvettem, driver fel, nem egyből watmanban turkálás h ne fűtse szét a gpu a házat :) senki nem mondta volna meg h éppen nv v amd vga van a gépben, vagy intel v amd, ott is csak azért "turkáltam" mert szeretem a fix all core órajelet
    viszont tegnap ezt találtam, rx 570 teszt kapcsán, tesztelt a srác 9100f-fel, zen 2600-tal és egyéb cpu-val, 9100f gyönyörűen megy all core 4ghz-en hack nélkül b-s lapban, elmondása szerint stock hűtővel, ez viszont már faca' ( : így legalább meg tudod nézni mennyit jelent 9400 hozzá képest, én úgy látom most érdemes kipróbálnom a 9100-at olcsó lappal, ha megunom biztos nem sokáig kell árulgatni, az a baj 9400f-hez már nagyon köel van érban a 9400kf, ha azt veszem biztos z390 lap és sose lesz vége ((( : és igazából nekem 9100f biztos h bőven elég amire kell a gép

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Laraxior #17024 üzenetére

    mivel 8 magos valszeg eléggé ki van centizve 5ghz-en, ne mondd már h ez váratlanul ért ( : 9600k-k sem feltétlen mennek többet 6 maggal
    biztos van amikor rá lehet még húzni emberi hűtéssel, de ha 5500-öt menne is az 10%, ilyen kategórában már semmit nem jelent
    helyedben én örülnék neki, feszt lentebb vinném ameddig lehet, de persze nem vagyok a helyedben ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz bitpork #17027 üzenetére

    az e2xxx és e3xxx szériát is ( : e3200-m volt amit alapfeszen 4g-re rántottam, 4,4g-ig tudtam elmenni stabilan kb kemény boltban 12e ft-ba kerülő gb g31m-es2l lappal, 4,6 körül volt a vége win desktopon, hűtőt azt helyi piacon vettem öccáz' ft-ért az egyik jóképeségűtől' aki azt se tudta mi az, talán vmelyik ac hp-s hűtő volt venti nélkül
    milyen jókat röhögtem mit össze szenvednek 3-x drágább lapokkal meg cpu vadászással, én csak kértem "őt" a polcról, ahogy a többit is ( :
    az még tuning volt, ez a mai dolog nekem már csak bohóckodásnak tűnik, remélem nem sért meg senkit, de eleve drága lap, eleve drága cpu, drága hűtés sz@ros pár száz mhz-ekért, esetenként talán 1ghz-ért nálam már vicc kategória, ezért is lőttem le magam, mert tudom h értelme nem lenne, max a csiim' lenne jobb :d drága hűtőt nem sajnálom, az legalább hangtalanul hűt még akár full passzívan is és valóban van haszna - persze onnantól mindent lehet ehhez hangolni h néma legyen ( : elég is ennyi bolondság :d -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz hegegabi80 #17041 üzenetére

    ;] nekem 8-10 év kimaradt, volt/van mit bepótolni, de már kezdek lehiggadni ( :
    570 zafír pulse itx
    590 zafír nitro
    5500 xt zafír pulse - brutál jó, terhelés alatt is alig hallani, kb 580-590 közti szint csak 1660 körüli fogyasztással, az meg 590 fölött van valamennyivel tudásban -
    580 kimaradt - igazából nem, mert az 590 csak kisebb órajellel és megnéztem úgyis az 590-et, sőt zömében még alatta is használtam - de sajnos a látóterembe került egy nagyvad 580, azt még lehet megveszem aztán persze eladom :d 570 itx az bestbuy ufóéknál, ami tényleg érdemi ugrás lenne az már 2060/5700, csakhogy doomhoz az 570 is sok 60-75hz-s monitorhoz, értelmes 144-est meg nem találtam, úh. egyelőre teljesen jó lesz, uv-val nagyon jó kártya, defaulton kevésbé
    8100 vs 9100f közt biztos nem lesz egetrengető különbség játékokban, max hc multinál látszik valami, de oda meg a 4 mag lehet kevés
    b365 lap/9100f most a terv, ha kevéske lenne később cpu eladás, és b365/9400f, vagy lap is repül és z390/9600k csak hogy megtudjam mennyit megy a 2x16gb gskill és lássak próbára 6x5ghz-et h utána 4,2-4,4 körül használjam ( : most ez lett a terv
    elég sok mindent kipróbáltam elmúlt hetekben, ami változott 10 évvel ezelőtthöz képest, sokkal több a gyáirlag silány termék, de ez nem lepett meg, és amd-intel-nv mind jó, vga árak meg kuvára' elszálltak

    szerk:
    Tomdriver
    lentebb veszed ha zavar, de egyébként 1,35 vs 1,38v teljesen mindegy
    ami szintén nem változott, egy lap minél drágább, kis túlzással annál sz@rabb - tisztelet a kivételnek -
    20e ft-os lapban sikerült a gb-nak 1,35-ös xmp-hez 1,35-öt adnia - bár táptól is függ mennyit "játszik" -
    de ahogy néztem a drágábbakat el is ment tőlük a kedvem, intel fronton szintén :d

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz keIdor #17088 üzenetére

    azért stornóztam le nemrég a pc-t mert meguntam a sok gebaszt, másrészt a nyomorult kijelzőket, ahogy mondod, venni kell egy oledet, nem sok értelme van egy jó gépnek nyomi kijelzővel, és a 3-400e-s monitor is nyugodtan elbújhat egy oled mögött, most jön elvileg 48-as, már synces 120hz, abból lehet gamer monitort csinálni, akár natívan parméterezve 32" 1440p-re v 40" uw 1440p-re, kinek milyen méret/felbontás kell
    8-10 év kihagyással játék és desktop nélkül vettem tavaly egy one s-t a forza miatt, utána szintén a forza miatt vettem egy x-et, és akkor rájöttem nem csak h kicsi a régi tv de rengeteget elvesz a látványból, így vettem egy 55" oledet a forza miatt, na onnantól kánaán, aztán kipróbáltam a doomot is x-en, rájöttem h fps az bizony nem arra való, úh építettem egy pc-t alá nemrég, és rá kellett jönnöm b@szhatom, nem azért hagytam ki 8-10 évet ha valamivel játszani akarok ne legyen tényleg élmény, 32" kell, alatta egyáltalán nem olyan az fps, "nincs benne" az ember a játékban - én legalábbis - monitorokat hagyjuk, szóval megint ott tartok kell egy oled, csak most a doom miatt 48"-ban, h tudjak belőle 32" 1440p-t csinálni ( : mert egyébként sokra megyk a pc-vel, ha a monitor az egész élményt lehúzza, na mire eladtam a gépet jött a hír a 48-as oledről ((( : de legalább kipróbálhatom azintelt' is v más amd-t :d

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Jacek #17090 üzenetére

    ezt nem találtam :R nekem 32" 1440p-be kell, közelről fps-hez nekem a legjobb méret, ott viszont megy - bár akár 60hz-cel is ellennék, csak az lcd-k képminőségével nem -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Laraxior #17092 üzenetére

    de legalább van 9900ks-ed :K ;] na én arra jutottam, h az ilyenekkel kitörölhetem ha nincs min megjeleníteni a játékot, mert amennyibe kerül egy oled, annyiért köszönőviszonyban nincs egy monitor minősége vele, eddig nem volt sync bennük, de most már ez is pipa
    200e ft környéki monitorok is gyenge próbálkozás képminőség szmpontjából egy oledhez képest, a 300e ft-os kategória szintén, addig jó neked míg egyszer oda nem ülsz egy oled elé és nem fertőz meg ( : addig nem tudod miről maradsz le, nekem mámindegy' - de valahogy nem bánom, mivel a hw tudását egy kijelzőn bambulja az ember, jó kijelző nélkül az egész nem ér semmit, nekem biztos nem, ikább' nem játszok -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Jacek #17095 üzenetére

    az melyik? qledeket néztem, de 43-as már nem 120hz, csak 49 és fölötte, vagy 55-től, sync sincs kisebb modellekben talán, 70-es szériát néztem , de tudtommal egyikben sincs 43" 120hz

    LG 32GK850G-B
    jó is az, amíg nem láttál egy tisztességes ips-t, pláne többet, nemhogy oledet, soha nem lesz olyan fekete és mozgás megjelenítés sem, sem kontraszt, sem valós hdr, 4k 32"-nál már nem láttam va rácsosodását csak ha nagyon akartam, de az sokkal nagyobb ppi mint amit 1440p ad 32"-on, úgy voltam vele ennyi pénzért nemá', ki lehet fogni oledet is értelmes áron, mostanit is úgy vettem és teljesen más világ

    keldorpapa88
    persze h van, de az élmény kárpótol, ha valaki melózik is mellérak bármilyen lcd-t ami felbontásban/méretben jó neki, de játék/film az nem árt neki többet mint az only film
    nekem munkára van notebook, asztali csak játékra és max 10% melóra volt tervezve
    félre értés ne essék, nem nézem le aki lcd-t használ, de ha már kihagytam azt a 8-10 évet és találtam annyi játékot amit egy kezemen meg tudok számolni, de nem 5 percre kötnek le mint a többi 98-99%, én nem akarok kompromisszumot pont a megjelenítés terén, azt az ember minden pillantban kihasználja, egy durva erős cpu-t v vga-t már nem feltétlen
    yt-on egyre többet nézegettem a forzát, aztán tudatosult h ez kell, de ahogy mondtam először one s, hát x-en sokkal szebbnek néz ki videók alapján, szebb is volt, de nem volt az igazi a tv miatt, és amíg meg nem vettem az oledet nem is nyúltam a forzához :) most eladom és amíg nem jön meg az utódja, szintén nem fogok forzázni, mert számomra semmi értelme, ha 1 hónap 1, ha 4 hónap akkor 4
    lehet várni a micro ledre és egyéb csodákra, de valahogy csak nem akarnak jönni soha ( : ez meg adott és elérhető - persze kuva' drága, de ad is cserébe -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Mankó #17104 üzenetére

    ahogy jokeph is mondja: simán
    sztem némileg kiegyensúlyozottabb is mint a 9400f, annak alacsonyabb az alapórajele, a 9100-nak meg 3600, onnan nem nagy inga a +400mhz
    tesztekből legalábbis ezt látom frametime/0,1% low értékeknél, jóval kevésbé marad el a 9100 mint amit a -2 magból gondolni lehetne
    z-s lapban fixálva az órajelet meg lehetne szüntetni az ingát, csak az laza 90-100% felár egy b365 laphoz képest
    alaplap és értékállóság az két külön kategória, olcsó b365 lapot bármikor eladod, drága z390 lapot is, csak jóval nagyobb buktával ( : felraktam az am2 lapomat, igaz kb 2 hónapos, normális helyre papíros gar, nem "hozzám szól" vicc, párszor el tudtam volna adni, 19-20e a bolti ára, 16-ért raktam ki - már bánom, simán ment volna 17-ért is :d -, ez már egy 40e ft-os lapnál nem úgy megy

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Mankó #17115 üzenetére

    nálam már nincs dilemma, elég volt egyelőre :) rájöttem az atx-matx egyáltalán nem vonz már, több sebből vérzik az elrendezése, nem a mai hw-ekhez van tervezve - pláne nálam ahol se optika, se semmilyen 2,5-es eszköz - itx-ből találtam is egy frankó házat, de az itx lapok vicc, drága de legalább sz@r kategória ( : mind z390, mind b450 fronton, 50-70e ft-okért meg nem akarok béta teszter lenni
    év végén meglátom milyen kedvem lesz, de addig bőven elég az ikszbox', a kiskutya úgy sem szereti ha doomozok ( : forzára csak kicsit morog (((( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz bitpork #17120 üzenetére

    nem vagyok rasszista, de asrockot azt leginkább nem - ahogy nézem kapni sem lehet sehol -
    néztem z390 aorust és strixet, mindkettőre vannak csúnya vélemények, gb-nél többen azt írják cw-be kezd a lap pár hét után, asusnál használhatatlan a wifi, illetve mindkettőnél elcseszték design miatt a vrm hűtést, nagyon limitált a használható lp hűtők száma, egyik 63e, a másik 70e..kösz ( : akkor rohaggyon' rájuk

    Mankó
    ez nekem tetszik, de van ott még 1-2 silverstone ami szintén tetszik, meg is lepődtem h nem horror áruk van, van korrekt fractal sfx-l táp is, nem lenne olcsóbb mint atx-ból hasonló max pár ezerrel, seasonic belsős - amivel kettőből kettővel beoptam' ( : -, igazából a lapnak lenne csak felára, de tényleg így meggondolom év végéig belevágok-e egy ilyenbe - kb csak azért h legyen :d -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz NFree #17125 üzenetére

    a neve ( : tudom h korrekt lapokat csinálnak, vga-t mondjuk hanyagolnám

    Prosector
    nem nézet, pont a "s_ggszikla" miatt nem, egyszer olvastam itt valakitől, beleégett az agyamba ;] a gb csigabájt', az még belefér ( : mondjuk asus-anus is határeset :d ha észérvek alapján csinálnám a gépet akkor itx eleve szóba se jönne, de év végéig átgondolom az ass_rockot

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz mcs #17133 üzenetére

    "nem nézet, pont a "s_ggszikla" miatt nem, egyszer olvastam itt valakitől, beleégett az agyamba ;]" nem akarom h mindig ez jusson eszembe a gépről, ennyi :)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz NFree #17140 üzenetére

    volt asrock lapom régen, nem volt vele bajom, sokadjára, csak a neve:
    s_ggszikla ( : - nem tudom kitől láttam ph-n először, de beégett :d -
    z390 itx ac-t néztem, valóban sokkal értelmesebb mint z390 aorus/strixx itx, és vélemények is jobbak, árban is jobb, de a neve még ettől az ami

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz pecccccccca #17162 üzenetére

    a frame time marad ki a matekból, ott tud elcsúszni a 9100 9400-hez képest jobban, erősen játék függvénye

    Mankó
    "simább" lesz a játék, ennyi, ha "érzékeny" rá a játék microlagot okoz
    épp tegnap számolgattam 4 mag 25e - 9100f -, 6 mag 50e - 9400f - , 8 mag 115e - 9700f - i hát árak duplázása megvan, de magok száma az pont fordítva alakul cserébe ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz pecccccccca #17172 üzenetére

    a frame time az más, fps lehet megvan, de lesznek microlagok
    keress rá, yt-n csillió' teszt van róla, talán 12ms az az érték ami alatt már nem lesz microlag, de ez viszont játéktól függ mennyire terheli a cpu-t és milyen órajel/hány mag kell alá h ne menjen 12ms fölé - ami lehet nem jól rémlik, de lényeg h van egy érték ami alatt ildomos maradni -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz mcs #17177 üzenetére

    2080ti-vel és 16 maggal is lehet micro lag ( :
    volt már sok gépem, anno sokan örültünk ha 30 fps megvolt - zömében :d -, most azért kicsit másabb volt 6 és 8 maggal bohóckodni, combosabb vga-k mellett és legalább 60 fps-sel
    azóta amiben nagyot fordult a világ a képfrissítés lcd-nél megugrott, 60-240hz, ízlés és pénztárca függvénye
    egy valami nem változott, az pedig a micro lag
    most már tényleg csillió' tesztet átolvastam és megnéztem csillió' videót, játék, gép, driver függő
    kb kezd összeállni, van a cpu frame time, viszont van vga frame time is
    tehát lehet neked 100fps-ed is, de ha a cpu frame time nagy, micro lagok lesznek, ugyanúgy vga-nál is - ez pl nagy naviknál kb ficsör' volt kezdeti drivereknél -
    sajnos mivel legtöbb monitor egy kalap sz@r, vagy túl kicsi - nekem -, így nem próbáltam ki 144hz-es monitort, aminél elvileg már nagyon szmusz' a játék, de valószínűleg nem csak a nagyobb frissítés miatt, minél több az fps, annál kisebb a vga frame time, tehát pont a 60-as vsync egy olyan dolog ami simán tud micro lagot okozni, lehet az 1050 ti vagy 2080 ti is - forzánál pl zömében szebb eredményt produkált a vsync nálam mint a szabadjára engedett fps és/vagy a sync, de volt játék amit kb játszhatatlanná tett nálam a micro lagok miatt, attól független h megvolt a 60 fps stabilan -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz joysefke #17217 üzenetére

    arról beszélek amikor folyamatosan megvan a pl 60 fps 0,1%-1% low értéken is, az 16,6 ms, tehát elméletben a vga és cpu is kiszolgálta a futószalagot, de micro lagok lépnek fel ennek ellenére
    lehet összefügg a monitor input lagjával is, akár kábellel, de bőven 100fps feletti történetnél is láttam aki micro lagról számolt be elég combos gépeknél
    anno nálam attól volt ilyen, ha engedtem a cpu managementet winnek, utána álltam át arra hogy fixen max órajel uv-val, azóta nem is nagyon tapasztaltam ilyet - de akkor még kis felbontás volt, meg örültem a 30 fps-nek ( : -
    a sok magos cpu-k elvileg ebben tudnak segíteni, emlékszem mikor kijöttek az első 8 magos zenek, rengeteg yt teszt volt frame time-ról, és sokan számoltak be róla h hiába több a min/átlag fps akkori inteleken, mégis folyamatosabbnak érződik a játék a 8 magoson

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz SZKEBE75 #17224 üzenetére

    nekem nincs problémám
    multiknál többször láttam, de sp-nél is vannak olyan beszámolók, tényleg atomerőmű' gépeknél is, teljesen random, olyan is h csak xy játéknál ami másnál viszont jó

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák